Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lord Im Roger çıkarsa yüzyılın twisti olur. :(

Shanks oraya bir denge sağlayacı, bir aracı olarak geldi. Dediğim gibi, makul biri olduğundan Gorosei'nin onla derdi yok ve karşılıklı çalışabiliyorlar. Gelip oldukça önemli bir gelişmeyi aktardı ve hadi acele et işimiz var diyen Gorosei derhal işi gücü bırakıp Im'ın yanına gitti, "yeni ışığı söndürmeliyiz" dedi.
Yeni ışık dedikleri bunların düzenine belli aralıklarla baş kaldıran ve insanları sürükleyen bir lider metaforu olmalı. Şimdiki ışık denen lider de henüz belirsiz gibi onlar için.
Karasakal ve Luffy, güçleriyle zaten hükumete bela olan tipler olduğundan o posterler tamam. Ama Vivi, güçle değil liderlikle ve temsil ettiği yönleriyle bela olacak hükumete. Belki de devrime yeni bir büyük ateş olacak ve Arabasta'da yaptığı gibi insanlara umut ve ışık saçacak. Bir nevi Joanne D'arc. Zaten mangakalar niyeyse çok seviyor Joanne D'arc'ı, bir sürü hikayede var. Op'ta da bir temsili neden olmasın.

Lord Im ise normalden çok farklı bir gücü olan, pek normal olmayan biri imajı çiziyor şimdilik. yoksa o kadar kutsalın ve Gorosei'nin tek bir efendi kabul edeceğine ihtimal vermiyorum.

Dragon’un şov yapması lazım ya. Ekibinin yanında takılmamasından belli. Bir anda ortaya çıkıp şovunu yapacak. Ama ne olur ne olmaz Imu’dan uzak dursa iyi olur sanki. :oleyo:
Bu kadar büyük bir devrim istiyen Dragon imuyu biliyordur. Düşmanını iyi tanıyordur. Ayrıca gorusei ve diğer şeylerdende haberdardır. Ben dragonun mary gousede çok önemli bir görevdeyken ayrıldıgı görüşündeyim.

Ayrıca şimdi bu lavuklar temizlik yapacaz felan diyorlar ya! Aynı Karasakalın Lufyyi temizleyecem deyip sonradan hedef degiştirip acenin peşine düşmesi gibi.

İmu da temizlik yapacam deyip Karasakal Lufy Vivi Srahoshi nin peşine düşmek isteyecek ama hesapta olmayan devrimciler yüzünden plani alt üst olacaktır.

Bu arada bizim kırmizi Hain nerelerde gören oldu mu? Gene ne fitledi acaba?

Mihavk olayina gelince ben hala kadın oldugunu düşünüyorum. Ve kayıp yy zamanindan kalan tek kişi bence bu kadın Mihawk gibi yaşlanmiyor. Kan emici wampir soyları sizi kanınızda bogulun hemi

Lord Im Roger çıkarsa yüzyılın twisti olur. :(

Shanks oraya bir denge sağlayacı, bir aracı olarak geldi. Dediğim gibi, makul biri olduğundan Gorosei'nin onla derdi yok ve karşılıklı çalışabiliyorlar. Gelip oldukça önemli bir gelişmeyi aktardı ve hadi acele et işimiz var diyen Gorosei derhal işi gücü bırakıp Im'ın yanına gitti, "yeni ışığı söndürmeliyiz" dedi.
Yeni ışık dedikleri bunların düzenine belli aralıklarla baş kaldıran ve insanları sürükleyen bir lider metaforu olmalı. Şimdiki ışık denen lider de henüz belirsiz gibi onlar için.
Karasakal ve Luffy, güçleriyle zaten hükumete bela olan tipler olduğundan o posterler tamam. Ama Vivi, güçle değil liderlikle ve temsil ettiği yönleriyle bela olacak hükumete. Belki de devrime yeni bir büyük ateş olacak ve Arabasta'da yaptığı gibi insanlara umut ve ışık saçacak. Bir nevi Joanne D'arc. Zaten mangakalar niyeyse çok seviyor Joanne D'arc'ı, bir sürü hikayede var. Op'ta da bir temsili neden olmasın.

Lord Im ise normalden çok farklı bir gücü olan, pek normal olmayan biri imajı çiziyor şimdilik. yoksa o kadar kutsalın ve Gorosei'nin tek bir efendi kabul edeceğine ihtimal vermiyorum.

Güzel yakalamışsın.Şimdi o ışığı taşıyanın geldiği kesinleşti ama kim olduğuna tam emin olamadılar gibi.4 seçenek var ellerinde.Gerçi Shirahoshi zayıf Vivi ne yapabilir ki onlar hakkında biraz araştırsalar direk elerler normalde.Veya bilmiyorum tek bir kişi de olmayabilir.

Jeanne d'Arc seviyor olabilirler çünkü direk iradeyi baş kaldırmayı simgeliyor.Jeanne d'Arc'ın Tutkusu diye filmi var hatta tarihte tuttukları defterlere kurulan diyalogları birebir yazmışlar ve filmde de tıpatıp aynısını kullanıyorlar.

Yalnız seride ne oluyorsa Dof biliyor kesin la. Bu adam hükümetin sırlarına vakıf biri. Çok büyük adam bu Doflamingo.

Güzel yakalamışsın.Şimdi o ışığı taşıyanın geldiği kesinleşti ama kim olduğuna tam emin olamadılar gibi.4 seçenek var ellerinde.Gerçi Shirahoshi zayıf Vivi ne yapabilir ki onlar hakkında biraz araştırsalar direk elerler normalde.Veya bilmiyorum tek bir kişi de olmayabilir.

Jeanne d'Arc seviyor olabilirler çünkü direk iradeyi baş kaldırmayı simgeliyor.Jeanne d'Arc'ın Tutkusu diye filmi var hatta tarihte tuttukları defterlere kurulan diyalogları birebir yazmışlar ve filmde de tıpatıp aynısını kullanıyorlar.
Vivi'nin gücü değil de temsil ettikleri önemli zaten Sembol olarak kullanılırsa çok fazla şey yapabilir. Ailesi barışçılığı ile bilinen, 800 yıl önce tanrı gibi davranmayı ve ülkesini terk etmeyi reddedip inanların içinde kalmış bir aile ve kendisi de yakın zamanda büyük bir iç savaşı barışa dönüştürmüş mücadeleci biri. Bu yanlarıyla müthiş bir sembol olabilir devrim için. Babası zaten toplantıda baş kaldırınca devrimcilerle illa bir teması olacak ve belki de devrimciler bu isimleri kullanacak.

Bütün bu dönen teraneler içinde kilit isim bence kesinlikle Joy Boy. Ona dair herhangi bir şey açıklanırsa bile aydınlanırız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık