Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Im kel birine benziyor. Gözlerindeki desenler, gözle ilgili teorileri destekler nitelikte. Mihawk ile bağı olduğu kesin. Evil eye diye bir teori vardı.

Bu tahtın boş olduğu söylenince cidden boş olduğunu düşünüyordum. 20 krallığın onlarca akrabası varken ve hepsi eşit güçteyken birinin orada oturmasına müsade etmeyeceklerini varsayıyordum. Im bu yüzden sıradan bir kutsal ejder değil ve hatta kutsal ejder bile olmayabilir. Hepsinin üsünlüğünü kabul ettiği biri, çok farklı bir yerden gelmeli.

Tam Zoro'luk rakip. Zoro alır bunu. Kılıcıyla keser. Tek atar.
Zoro o tahtın asıl sahibidir.

Namiface tarzındaki 373784 karakterden biri gibi olmaz ya eğer kadın çıkarsa. Ama kadın çıkmasını da isterim, güçlü kadın karakter eksikliği var bence seride.
Vivi'nin annesidir belki. Vivi diğer prenseslere de benzemiyor güçlü biri. Ölmüş müydü ne olmuştu bahsi geçti mi hatırlamıyorum ama o konuma nasıl gelebileceğine dair bir fikrim yok

Kutsal ejderlerin o tipleriyle koftiden olduklarını varsayalım bence artık. Kutsalların gerçek olanları değil bunlar bence , sadece öne sürülmüş birileri. Asıl isimler perde arkasındadır muhtemelen. Yoksa 4 beyin hücresiyle Carlos gibi adamların sadece piyon olduğu belli gibi.

Bomboş bir bölüm geliyor anladığım kadarıyla. Bölümün tek iyi yanı Bonney denen gereksiz karakterin ne olduğunun ortaya çıkacak olması. Böylece artık kendisini her teoride görmeyiz.
Reis ciddi olamazsın yıllardır takip ediyorsun seriyi şu arc da ana hikaye garip bir hâl almadımı sencede.Çok ilginç şeyler değil mi bu ayrıntılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık