Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wow, bir de son sayfanın sonunda Dragon görsek şampiyonlar ligi tam.

Kuma üzdü. Devrimciler tarafında işler büyüyor gittikçe. Sabo yiğidim sinirlenmiş, bakalım nasıl olacak girişleri. Bonney ve Kuma arasındaki ilişki farklı bir şey de çıkabilir. Ama şu kutsal ejderlere hakettiklerini göstersin devrimciler bir an önce, sinirleniyorum :mad:

Konuşmanın içeriğini doğrudan öğrenmeyeceğimiz zaten kesindi, böyle mindfuck yaratıp ortada bırakmayı seviyor Oda ama bence tatsız. Her olayda bunu yapınca manasız bir uzama oluyor.

Wow, bir de son sayfanın sonunda Dragon görsek şampiyonlar ligi tam.

Kuma üzdü. Devrimciler tarafında işler büyüyor gittikçe. Sabo yiğidim sinirlenmiş, bakalım nasıl olacak girişleri. Bonney ve Kuma arasındaki ilişki farklı bir şey de çıkabilir. Ama şu kutsal ejderlere hakettiklerini göstersin devrimciler bir an önce, sinirleniyorum :mad:

Konuşmanın içeriğini doğrudan öğrenmeyeceğimiz zaten kesindi, böyle mindfuck yaratıp ortada bırakmayı seviyor Oda ama bence tatsız. Her olayda bunu yapınca manasız bir uzama oluyor.
Kızı kızı.

Devrimciler kaybedecek bence. Hasırşapkalar ve Luffy olmadığı sürece pek bir etkinlikleri yok. Bu sefer hem Dragon'u hemde Sabo'yu kelepçelenmiş şekilde göreceğiz. 2.mf savaşıda bu şekilde olacak. Tek fark bu sefer savaşı Luffygiller kazanacak. Tabi öncesinde Moria vol2 olan Kaido ile savaşacağız. Zombi ryuuma vol2 olan Wano Shogun'u var tabiki. Bunlardan sonra haberi olacak bizimkilerin.

En yüksek ihtimal o ya, tam bir aile dramı yav. Salın şu Kuma ve Bonney'i artık.

Antik silahlar ve Teach ile alakalı bir şey konuşmuşa benziyor Shanks. Luffy de Shirahoshi, Vivi ve Robin ile bağıntılı olduğundan o posterler arasındadır. O tahta biri oturacak demiştik, peki bu kişi kim ona kafa yormak lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık