Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Millennium Wizard

Luffy ve Teach'in posterini bir arada görmemizin en büyük sebebi D olmaları. Korkmayın bu kadar. Racula D. Mihawk da karşı tarafın D'si olmasın? :D Hain olan D hani?
Zorlamışsın ama Mihawk D. olmaz herhalde.Luffy karasakalı dövüp imana getirecek.Tek gözlü karasakal son savaşta bizim tarafta olacak.Zaten arkeoloji merakı varmış öğrenirse onlara katılacağını sanmıyorum.

Bu elemanı Luffy alır.5 kadimi de 4 yonkou + Zoro alır bence son savaşta. :D Mom ileride Luffy yanlısı olacak ona eminim zaten ama Kaido bilemiyorum ölmezse onu da ikna edebilir.

Doflamingo, Luffy'nin tarafına geçecek. Belli oldu bu. Hayırlı olsun.

Devrimi devrimciler yapamaz. Çünkü dünyayı değiştirecek kişi Luffy. Orada çok fazla müttefik var. Dragon onları ve bazı krallıkları ikna edip kaçacaktır. Kaçarken de kayıp verebilirler. Fark ettiniz mi bilmiyorum ama meyveleri kaçmak için de elverişli.

Koskoca One Piece karı koca ve oğulun birbiriyle kesişen yolları üzerinden anlatılan bir macera oluyormuş. :oleyo:

Devrimin tepesinde Dragon
Korsanların tepesinde Luffy
Hükûmetin tepesinde Luffy'nin annesi falan. :oleyo:

Zorlamışsın ama Mihawk D. olmaz herhalde.Luffy karasakalı dövüp imana getirecek.Tek gözlü karasakal son savaşta bizim tarafta olacak.Zaten arkeoloji merakı varmış öğrenirse onlara katılacağını sanmıyorum.

Bu elemanı Luffy alır.5 kadimi de 4 yonkou + Zoro alır bence son savaşta. :D Mom ileride Luffy yanlısı olacak ona eminim zaten ama Kaido bilemiyorum ölmezse onu da ikna edebilir.
Yalnız geçen yaptığım trol gerçek çıkıyor gibi.:D

One Piece'e Utsurovari dünya lideri şoku???? (Lütfen olmasın öyle bir şey.) :(

"500 yıl boyunca birçok lider gelip geçti, ama hepsi kendiydi!"
“Silme” mevzusu direk kayıp yüzyılı akıllara getiriyor. O yüzden dediğin gibi bir şey çıkarsa şaşırmam. Bir tuhaf bakıyor zaten Imu. :D Doflamingo’nun bunların sırrını bilip özellikle ölümsüzlük istemesi falan ipucu olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık