Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onun zevki hükmetmek! Hükmedilecek canlılar... Ah zavallı piyonlar!!
Amaç yönetmek ve bundan alınan haz ise açıktan dünyayı yönetse ne kaydeber ne kazanır.

O zaman meşhur ormanda devrilen ağaç metaforu der ve çekilirim.

Sonsuza kadar rahat yaşamak yaşatmak.Kutsal malları gördün hangisi gl nw de yaşaya bilir ? Düzen kurmuşlar bunun bozulmasını istemiyorlar.Sana günlük 100bin tl gelse bunun bozulmasını ister misin ? Kim yılan ya da olabilir,küçük büyük ezmek istiyorlar.800 yıl olduğundan da diğer devletler ses çıkaramıyor çünkü güçleri yok.
Kutsalları anlıyorum ama İm-sama perdelerin arkadasında, yönetmek için saklanması gerekli mi ki saklanıyor? Açıktan yönetmek yerine sinmiş bir şeyi bekliyor bence.

İm-sama'nın sahip olup da kutsalların sahip olmadığı bir refah unsuru olduğunu sanmam. Yani sadece rahatlık pek mantıklı gelmiyor bana.

Kulaga cok sacma gelecek ama im ve mihawk arasinda cok yuzeysel bir baglanti daha buldum galiba. (40 yapar tarzi bisey)

Mihawk in ilk iki harfinin mi, yani tersten yazilinca im oldugunu farkettim. Sonra mihawk i tersten yazinca kwahim gibi bir sey cikti. Google cevirttigimde arapca da "their forces" diye bir karsiligi oldugu ortaya cikti. Bu noktada ortaya bi teori aticam, acaba bu im kendi basina bir guc kaynagi olabilir mi?

Bi de Enel'le baglantili cikiyormus, kim bilir?

Saka maka mukemmel bolum.

Hükumetten mevcut korsanların çok ötesinde güç çıkacak gibi duruyor. Sadece yonkouların birleşmelerinden korkuyorlar bu da yonkou az geliyor gibi. Luffy bütün yonkouları nakama yapıp gitmesi gibi bir durum sunmasa bari Oda.

@Smoker Sterry, Kutsal Ejderler ve Krallarda bilmiyordur böyle birinin varlığını. Bu yüzden öyle denilmek zorundaydı, ayrı bir kutu açıp okuyucuya aslında var biri ama Sterry'e ve diğerlerine söylenmemeli diyemez.

Belli ki bu kişinin gizli kalması gerekiyor. Yalnızca Gorosei ve hizmetkarları biliyor olabilir, tabii doflamingo ve Dragon da bilmiyorsa.
Bu düzeni kim kurduysa, sağlam düzen kurmuş. Tam aklımdaki mutlak adalet senaryosuna uyuyor. Ancak Gorosei'ye daha fazla yetki verilip CD'den kısılması gerekli. CD'yi Gorosei, Gorosei'yi de Im yargılamalı.

Amaç yönetmek ve bundan alınan haz ise açıktan dünyayı yönetse ne kaydeber ne kazanır.

O zaman meşhur ormanda devrilen ağaç metaforu der ve çekilirim.

Kutsalları anlıyorum ama İm-sama perdelerin arkadasında, yönetmek için saklanması gerekli mi ki saklanıyor? Açıktan yönetmek yerine sinmiş bir şeyi bekliyor bence.

İm-sama'nın sahip olup da kutsalların sahip olmadığı bir refah unsuru olduğunu sanmam. Yani sadece rahatlık pek mantıklı gelmiyor bana.
Im-sama derin devlet gibi bir şey.Sonuçta elderlerin fikir aldığı nokta şuanlık gördüğümüz devlete sorun çıkarabilme potansiyeli olan kişiler.Onun dışında güç-yetkisi olduğunu sanmam.Vision işte bir nevi.Oharadan mf savaşına kadar kararları 5 kişi verdi.

Kulaga cok sacma gelecek ama im ve mihawk arasinda cok yuzeysel bir baglanti daha buldum galiba. (40 yapar tarzi bisey)

Mihawk in ilk iki harfinin mi, yani tersten yazilinca im oldugunu farkettim. Sonra mihawk i tersten yazinca kwahim gibi bir sey cikti. Google cevirttigimde arapca da "their forces" diye bir karsiligi oldugu ortaya cikti. Bu noktada ortaya bi teori aticam, acaba bu im kendi basina bir guc kaynagi olabilir mi?

Bi de Enel'le baglantili cikiyormus, kim bilir?

Saka maka mukemmel bolum.
Elinde Vivi'nin resmi vardı. Vivi de Arabistan'da yaşıyor. Vivi'deki v harflerini ters çevir yanyana koy, m harfi olur. İ harfi malum zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık