Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
açıkçası lawınkinden tut zamanda yolculuk yapma meyvesi olduğunu varsayıp hepsini düşündüm.ama hiç bir ip ucu bulamadım ben.ama oyajideki meşur örnek gibi. dünyanın en güçlü adamı ancak bu yalan değil. o konum ölene kadar ondaydı ve sakazuki yediği her darbede bunu hissetti.
Fazla uçuk. Im uzun zamandır var olan birisi gibi görünüyor.

açıkçası lawınkinden tut zamanda yolculuk yapma meyvesi olduğunu varsayıp hepsini düşündüm.ama hiç bir ip ucu bulamadım ben.ama oyajideki meşur örnek gibi. dünyanın en güçlü adamı ancak bu yalan değil. o konum ölene kadar ondaydı ve sakazuki yediği her darbede bunu hissetti.
İmin ucunu bulamamak :oleyo:

Köylünün teki nasıl kral olmuş, o da ayrı soru işareti.

Çiftlik bank gibi birşey kurup milleti dolandırmıştır. Zaten elinde de incille dolaşıyor millet de dindar adam bundan zarar gelmez diye güvenip herşeylerini vermişler buna. Bu da böyle böyle krallığı bile ele geçirmiş. Milletin ocaklarını söndürdüğü için de Zalim Kuma demişler. Teori orijinaldir.

K. Hakisi aşmış adamın zaten her şey ortada!
Öyle değil. Şu ışık denen hataları yönlendirip kıvama getirerek yok edilmesinde aracı olan. Matrix'teki Kahin'in seçilmiş kişi diye uyananları bir araya toplatıp yok etmesi gibi.

Hani çıkmasın lütfen böyle de, ya böyleyse?!?!?!? 1!1!1!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık