Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sondaki herif yarım rinnegan açmış.

Gorosei, ne eski amiral ne de eski cp ajanı bana göre onlar lawın ope ope meyvesiyle ya da başka bir güçle ölümsüz yapılmış çok güçlü savaşçılar. muhtemelen D krallığının yıkılmasında rol oynamış olabilirler.

@amaneden Eline sağlık.O zaman karıştırmış olabilir kültürleri bunu hep yapıyor.
Ben de bir örnek vereyim, Weevil için kutucukta Beyazsakal'ın oğlu olduğunu iddia ediyor yazıyor. Bunu kabul edip etmemek kişiye kalmış bir durumdur. Yine kutucukta yazan Beş Kadim, Dünya Hükümeti'nin En Yüksek Otoritesi'dir sözü ise tartışmaya açık olamaz, yani olmaması gerekirdi. Ancak artık değil.
Demek biz bunca zaman one piece evreninin gözünden görüyorduk bu tarz bilgileri o noktayı da o ihtimali de atlamamak lazım.Öyle olursa yerli yerine oturuyor veryansın edilecekse gene kızılabilir tabii o ayrı.

Nereye çoğaltıyorsunuz ki anlamıyorum. Çoğaltın merak ettim. Mesela @Smoker ın örneğinde yazan şey hiç bir şeyi değiştirmez. Dünyayı Onlar yönetiyor ve en yüksek otoritesiler işte. Kralın yüzünü bilen var mı ? Varlığı herkesten gizlenmiş belli ki
Bu bölüm diz çöken ve emir bekleyen kimdi?

nereye çoğaltıyorsunuz ki anlamıyorum. çoğaltın merak ettim. mesela @Smoker ın örneğinde yazan şey hiç bir şeyi değiştirmez. dünyayı onlar yönetiyor ve en yüksek otoritesiler işte. kralın yüzünü bilen var mı ? varlığı herkesten gizlenmiş belli ki
Ben anlatamıyorum sanırım. Adamların unvanı tanıtım kutusunun içinde yazıyor, yani doğrudan okuyucu için yazılmış. Aynı Dünyanın en güçlü adamı Edward Newgate ya da dünyanın en güçlü kılıç ustası Dracule Mihawk gibi. Yorumsuz ve salt bilgi. Biz o evrende yaşamıyoruz ki, bizden de gizlensin. Unvandaki en kelimesi olmasa, sorun yok zaten.

benim değerlendirmem şöyle. muhtemelen ilk önce karasalık peşine düşecekler. luffy i big mam ve kaidoya bırakacak bir yol açıldı onlar için. dünya toplantısı çok karışacak ve krallar kaçışmaya başlayacak. büyük kayıplar olacağı da varsayılabilir. sabo gil orada olmasaydı çok kötü olacaktı gerçekten. her neyse , devrim ordusunun rolü değişmeye başlayacak bu olaylardan sonra. tüm anime boyunca aklımda bu Dragon bu kadar bilgiyi nasıl öğrenmiş ve biliyor oldu. adımlarını çok önceden atmaya başlamış sonuçta. ayrıca kral mevzusunda , o şahısa ben tarih bekçisi demiştim ancak kral çıktı. kral konusunda önemli olan şey kutsal ejderler gibi bir salak mı yoksa her şeyi düşünecek kadar akıllı mı. bir şeyler başlattı sonuçta. ve bunu luffy ve karasakala bakarak yaptı. Ayrıca bu kişinin shanks ile bağlantısı olduğunu da düşünmeden edemiyorum. shank gerçekten hain çıkmaz luffy için umarım.ayrıca halka açık duyurular yapılırsa luffy nin veya karasakalın çok taraftar toplayacağını da düşünüyorum. o kadar yonkou varken luffy nin ve karasakalın peşine düşülmesi onlara yol açar. son savaş için.
Bu riski alacaklarmış gibi görünmüyor. Emir ver keselim diyorlar. Neyse ya şimdi wanoya kadar kim gidecek kaido falan halleder zaten diyecek halleri yok. Luffy o adadan canlı çıkarsa ki çıkacağını biliyoruz. Artık tamamen bir imparator olacak ve bir imparatoru da öyle kolay kolay yok edemezsin. En mantıklısı denizcileri kullanarak büyük bir savaş çıkarıp Luffy'i de tenhada kıstırıp işini bitirmek olacaktır. Teach'in acelesi yok o zaten büyüyeceği kadar büyüdü.

Bu bölüm diz çöken ve emir bekleyen kimdi?
püf nokta bu işte. bu bölümden sonra kral var. bundan önce yoktu.şu an hala varlığını kimse bilmiyor. dikkat ettiysen oradaki adam 800 yıldır kimse oturmadı boş koltuk ve kral yok diyor. şu noktadan sonra yeri doldu ve artık bir kral var. bu kadar işte.gorosei haklarını devrediyor diye yorumlayabilirsin.

Ben anlatamıyorum sanırım. Adamların unvanı tanıtım kutusunun içinde yazıyor, yani doğrudan okuyucu için yazılmış. Aynı Dünyanın en güçlü adamı Edward Newgate ya da dünyanın en güçlü kılıç ustası Dracule Mihawk gibi. Yorumsuz ve salt bilgi. Biz o evrende yaşamıyoruz ki, bizden de gizlensin. Unvandaki en kelimesi olmasa, sorun yok zaten.
İşte son sayılar gösteriyor ki mangaka o evrende yaşıyor farz edip veriyormuş bize bilgileri.Morgans gazeteye ne basıyorsa bize de kutucuk diye o bilgileri veriyormuş ne kadar sinir bozucu olsa da durum böyle gibi.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık