Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Kaidou Bölümü görünce gördüm ben de çiçeği böceği ama bu yanılsama olabilir. Hayvanlara ve bitkilere çok büyük değer verip insanlara zerre kıymet vermeyen pek çok insan vardır. Bu da genelde insanların diğer canlı türlerine verdiği zarardan ötürü gelişen bir düşüncedir. bu kişinin arka planının öyle olması onu kadın yapmayacağı gibi iyi de yapmaz. yani kesin olarak yapmaz diyelim. öte yandan uzaylı konusu olabilir. sonuç olarak ay diye bir yer gösterildi orada yaşayan varlıklar gösterildi. eninde sonunda seriye dahil edilecek. tanımlayamadığımız bir şey olursa ondan korkarız. bu kişi de gorosei açısından öyle olabilir

Oda'ya helal olsun yav. 50 karakter çizmiş resmen. :oleyo:

Sterry salaklığa devam. :(

Yine her şeyi spoilerda konuştuk yav.

@Kaidou Bölümü görünce gördüm ben de çiçeği böceği ama bu yanılsama olabilir. Hayvanlara ve bitkilere çok büyük değer verip insanlara zerre kıymet vermeyen pek çok insan vardır. Bu da genelde insanların diğer canlı türlerine verdiği zarardan ötürü gelişen bir düşüncedir. bu kişinin arka planının öyle olması onu kadın yapmayacağı gibi iyi de yapmaz. yani kesin olarak yapmaz diyelim. öte yandan uzaylı konusu olabilir. sonuç olarak ay diye bir yer gösterildi orada yaşayan varlıklar gösterildi. eninde sonunda seriye dahil edilecek. tanımlayamadığımız bir şey olursa ondan korkarız. bu kişi de gorosei açısından öyle olabilir
900 sene, dile kolay. Adamlar ellerinde mızrakla uzaylı avına çıkmışlar, ayarı yemişler, şimdide ilah diye tapıyorlar. Good Story ;)

Bu İm Sama, Kutsalların/ Gorosei'nin ''seçilmiş kişi'' olarak gördükleri kişi bence. En son sayfada Gorosei'nin '' bizim isim verin, biz de onun işini bitirelim'' minvalindeki sözü bana bunu anımsattı. Bunun sonunda Luffy ve İm Sama kehaneti çıkacak. Nasıl ki korsanların tarafında ''dünyaya huzur getirecek seçilmiş kişi'' varsa kutsalların kanadında da ''dünyada adaleti sağlayacak seçilmiş kişi'' var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık