Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kimsenin hıncını senden çıkarmadım yahu. Onlarınki ayrı seninki ayrı. :flaugh:

Madem öyle diyorsun, özelden konuşmaya da gerek yok; ben senden özür diliyorum. Bundan sonra bu tarz tepkiler vermeyeceğim sana. :flaugh:

Zoro'nun tepki göstereceği konusundaki beklentilerim yersiz mi sence? Yani Zoro haklı mı olur haksız mı demiyorum, tepki gösterebilir mi ve bir şeyler yaşanabilir mi? Ciddi düşünceni merak ettim.
Lütfen ya beni salın ben makaramı yapmak istiyorum :D

Ben sana neden Luffy vs Zoro'nun kendi açımdan olmayacağını söyliyim.
  • Zoro ilk Sanji olayının iç yüzünü öğrenmeden Luffy'nin peşinden gitmesini istemedi.
  • Ama daha sonra Luffy'nin Pekoms ile konuşmasından sonra dışarda bunları dinlediklerini öğreniyoruz.Hatta Luffy'nin ağzından Sanji için endişelendiğini duyuyoruz.Burda zıtlaşmalar aradan kalkmış hatta sonrasında espriler falan bile dönüyor.
Şimdi bu nedenlerden dolayı vs olmaz.Vs tetikliyecek tek neden kalıyor Sanji vs Luffy.
Sanji kendine karşılık vermeyen kaptanını eşek sudan gelinceye kadar dövdü ama sonradan olaylar tatlıya bağlandı.
Şimdi bu durumlar üzerinden neden vs çıkmaz.
  • Bunların kapıştığını kim neden Zoro'ya ispiyonlasın?
  • Üst üste 2 arc tayfa içi ayrılık ve drama olayını işler mi?Bence işlemez.
  • Enies Lobby konuşmaları ortaya atılıyor.Ama bence o arcta kaldı o konuşmalar.Bununda karakterle ilgili değil Oda'nın çok tutarlı olmadığını düşündüğümden öyle düşünüyorum.
  • Wano'nun altyapısıda çoktan hazırlanmış.Bu diğer saydığım nedenler kadar önplanda olan bir düşüncem değil ama bu da dursun burda.
Sizide anlıyorum şimdi çok pasif kalan fanı olduğunuz bir karakter var bir şeyler yapmasını bekliyorsunuz ama bu Luffy vs si üzerinden olmaz.Bana kalırsa taşıdığı siyah kılıç üzerinden atraksiyonlara girer Zoro.

Spoiler sevilir mi ya. En güzeli her şeyi yönlendirme vs olmadan doğrudan okumak veya izlemek bence.

Lütfen ya beni salın ben makaramı yapmak istiyorum :D

Ben sana neden Luffy vs Zoro'nun kendi açımdan olmayacağını söyliyim.
  • Zoro ilk Sanji olayının iç yüzünü öğrenmeden Luffy'nin peşinden gitmesini istemedi.
  • Ama daha sonra Luffy'nin Pekoms ile konuşmasından sonra dışarda bunları dinlediklerini öğreniyoruz.Hatta Luffy'nin ağzından Sanji için endişelendiğini duyuyoruz.Burda zıtlaşmalar aradan kalkmış hatta sonrasında espriler falan bile dönüyor.
Şimdi bu nedenlerden dolayı vs olmaz.Vs tetikliyecek tek neden kalıyor Sanji vs Luffy.
Sanji kendine karşılık vermeyen kaptanını eşek sudan gelinceye kadar dövdü ama sonradan olaylar tatlıya bağlandı.
Şimdi bu durumlar üzerinden neden vs çıkmaz.
  • Bunların kapıştığını kim neden Zoro'ya ispiyonlasın?
  • Üst üste 2 arc tayfa içi ayrılık ve drama olayını işler mi?Bence işlemez.
  • Enies Lobby konuşmaları ortaya atılıyor.Ama bence o arcta kaldı o konuşmalar.Bununda karakterle ilgili değil Oda'nın çok tutarlı olmadığını düşündüğümden öyle düşünüyorum.
  • Wano'nun altyapısıda çoktan hazırlanmış.Bu diğer saydığım nedenler kadar önplanda olan bir düşüncem değil ama bu da dursun burda.
Sizide anlıyorum şimdi çok pasif kalan fanı olduğunuz bir karakter var bir şeyler yapmasını bekliyorsunuz ama bu Luffy vs si üzerinden olmaz.Bana kalırsa taşıdığı siyah kılıç üzerinden atraksiyonlara girer Zoro.
Anladım. Oda'nın o mevzuyu unutmuş olma ihtimalini ben de düşünmüyor değilim. Ancak işlemek istedikten sonra Zoro bir şekilde öğrenir. O çok sorun değil. Usopp konusu da tatlıya bağlanıyordu ama Zoro müdahale etti işte. :flaugh:

Zoro'nun pasifliğiyle falan alakası yok. Zoro, Wano'da her türlü aktif olacak zaten. Bu sadece basit bir teori.

@Smoker Başkan bir sorum var.Bonney çevresindekilerin yaşını temelli mi değiştiriyor yoksa süre , zaman gibi bir handikapı var mı? Sugar gibi bayılmak tarzında. Yanlış hatırlamıyorsam yeteneğinin zaman sınırı vardı. Bazı kişiler hükümetteki bazı kişileri gençleştiriyor falan diyorlar da o yüzden dedim. O kadar Op bir yetenek olduğunu sanmıyorum ben
Edit: Bilgisi olan herkese soruyorum
Öyle mutlak bir güç kimsede yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık