Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kuma the Tyrant (zorba, zalim, bolu beyi :)) diye tanıtılmıştı bize. Sabo da tutup diyor ki The Kind Kuma (nazik, kibar). Kutu içi bilgilere geliyor burada olay. O bilgiler de tutarsızlıklar yaşanabiliyor gibi geliyor bana. Okurken o kutucukları hep One Piece yurdum ahalisinin gözünden görüp öyle bildim ben. Sanki doğru şıkkı seçmişim gibi geldi bana. Kaido için "If its one on one, always bet on Kaido" denmişti. Yanlış hatırlamıyorsam bu da kutu içi bilgiydi.

Kuma the Tyrant (zorba, zalim, bolu beyi :)) diye tanıtılmıştı bize. Sabo da tutup diyor ki The Kind Kuma (nazik, kibar). Kutu içi bilgilere geliyor burada olay. O bilgiler de tutarsızlıklar yaşanabiliyor gibi geliyor bana. Okurken o kutucukları hep One Piece yurdum ahalisinin gözünden görüp öyle bildim ben. Sanki doğru şıkkı seçmişim gibi geldi bana. Kaido için "If its one on one, always bet on Kaido" denmişti. Yanlış hatırlamıyorsam bu da kutu içi bilgiydi.
Örnek yanlış da kanı doğru olabilir. Kuma'nın tiranlığı kutu içinde geçmiş miydi acep? 233(ilk tanıtım) ve 474(Thriller Bark) bölümlerinde yok kutu. :p

Kaido kısmı kutu içi bilgi.

@Kuroro Vivi'yi ikili oynatacağını düşünüyorum ben. Çok üstüne gitmesem de. Luffy'i hedef belirlediyse Vivi'yi kullanmaya çalışması pek mantıksız değil bence.

@Phoenix Marco O 3 vampir teorisi çok hoş. Çıkarsa üzülmem.

İmu, umi'nin tersi. Umi yağmur demek. Tarihten ışığı silmek istiyorlar. Çünkü ışık geldiği zaman yağmurun şarkısı susar. Beş çeşit bulut vardır; Cirrus, Stratus, Cumulus, Alto ve Nimbus. 5 Kadim! Bunlardan Nimbus, yağmur bulutudur. 3.000 metrenin altında görülür, bu bir şey ifade etmedi mi? 10.000 ft altında görülür desem? Evet. Red Line'ın altı, kara bulutlarla yönetiliyor. :oleyo2:

Bu arada yutan olur diye söyleyeyim umi yağmur demek değil. :oleyo: Okyanustu galiba. Buradan da yürünür gerçi: Dünyada 5 tip okyanus vardır. Bunlar; Büyük, Atlas, Hint, Güney ve Arktik'tir. :oleyo2:
Zehir zehir.

Cılkını çıkarma Oda reis! Shanks'in bilinmezlerine alıştık ama şu Im olayi can sıkıcı, ark bitmeden bir şeyler öğrenebiliriz, umarım.
Hasir şapka olayından sonra hedef belli. Çok uzatma! Yiyorsa Luffy'nin ışığını söndür la, Imu!
Shirahoshi - poseidon bağlantısını kurduysan da durduğun hata.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık