Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiç beğenmedim la bölümü.Gizem unsuru zaten yığınla yenisini eklemiş.Şenks muhabbetini göstermemiş 20 yılda 1 kez bile bahsetmediği yeni birini çıkarmış.Piuu uzar da uzar bu seri aga.

Bu seride prenseslerin önemi büyük. Shirahoshi,Vivi, Rebecca vs... İm Sama kız çıkacak ve bizim prensesler onu Luffy ile etkileyip müttefik yapacaklar. İm Sama da ‘ben nasıl Luffy sama gibi iyi birisi hakkında öldürülmesi yönünde karar belirttim’ diye pişman olacak. :)

Bir sonraki bölüm Vivi ölse de keyfim yerine gelse diyorum ben. :oleyo:
Sen ne dersin bre hain:of: Ölmeeeez.

Bu İm Sama şey çıkacak yalnız. Dünyanın geri kalanından haberi olmayan, hükümeti çok iyi, korsanları ise bu barış hükümetini yıkmaya çalışan bir topluluk olarak bilecek. Bir anlamda Gorosei bunu kendi amaçları doğrultusunda kullanacaklar. Gücü var ama bu gücü özgürce kullanamayacak. Böyle dış dünyayı korkutucu bilecek. Bütün korsanlae kötü. Tabii ki Luffu ile tanışana kadar.:)

Sen ne dersin bre hain:of: Ölmeeeez.

Bu İm Sama şey çıkacak yalnız. Dünyanın geri kalanından haberi olmayan, hükümeti çok iyi, korsanları ise bu barış hükümetini yıkmaya çalışan bir topluluk olarak bilecek. Bir anlamda Gorosei bunu kendi amaçları doğrultusunda kullanacaklar. Gücü var ama bu gücü özgürce kullanamayacak. Böyle dış dünyayı korkutucu bilecek. Bütün korsanlae kötü. Tabii ki Luffu ile tanışana kadar.:)
Bir başka derin devlet teorisi he?! Güzel güzel. Güne çörekle başlanmış. :oleyo2: Fikir okumak güzel oluyor. :sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık