Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabo'nun devrim ateşi olması konusuna katılıyorum, bunda bir şey yok zaten ama çok gömülüyor oğlunu bıraktı diye. Tabii ki doğru bir şey değil ama ben de alıntıladığım arkadaşla aynı fikirdeyim. Adamın bir gözü East Blue'da zaten. Kendi için de zor olmuştur bence, gözümden düşer yoksa.
Zor olması neyi değiştiriyor işte onu diyorum. Luffy Sabo gibi büyüse ne sorun olacaktı? Kimlik sıkıntısı da denilemez. Garptan dolayı üst düzey adamlar zaten biliyormuş, gördük. Bilmesin ya da babası olduğunu. Görünürde geçerli bi sebep yok. He, bi gün öyle bi sebep çıkarsa lafımızı yutar peki deriz, içimize sindiği taktirde.

Zor olması neyi değiştiriyor işte onu diyorum. Luffy Sabo gibi büyüse ne sorun olacaktı? Kimlik sıkıntısı da denilemez. Garptan dolayı üst düzey adamlar zaten biliyormuş, gördük. Bilmesin ya da babası olduğunu. Görünürde geçerli bi sebep yok. He, bi gün öyle bi sebep çıkarsa lafımızı yutar peki deriz, içimize sindiği taktirde.
Kendi oğlu farklı, zor durumda bulduğu ve eğitme ihtiyacı hissettiği bir çocuk farklı. Bence bu olayın arkası doldurulur.

Yav olay da o. :( Kendi kendine bir yol çizmesini istemiş olamaz mı, kendi oğlu sonuçta. Denizci bile olmak isteyebilirdi çocuk. :(
Evet genelde insanlar çocuklarını öylece ortalığa bırakır ki kendi yolunu seçsin. Bak Jajiye, örnek baba. Saldı Sanjiyi, bu günlere gelmesine vesile oldu. Dragonun neyi eksik?

Dadandı, Corazondu, Zeffti falan hep derin izler, travmalar bırakmış adamlara baksana. :(

Neyse aman Kumayı kurtarsın da başka bi isteğimiz yok şimdilik at hırsızından.

Evet genelde insanlar çocuklarını öylece ortalığa bırakır ki kendi yolunu seçsin. Bak Jajiye, örnek baba. Saldı Sanjiyi, bu günlere gelmesine vesile oldu. Dragonun neyi eksik?

Dadandı, Corazondu, Zeffti falan hep derin izler, travmalar bırakmış adamlara baksana. :(

Neyse aman Kumayı kurtarsın da başka bi isteğimiz yok şimdilik at hırsızından.
Ana karakter ya. Bilmiyorum, bağlanır bir yere Dragon'un hayırsızlığı. Manevi anne/baba olayı çok derin kurgulanıyor bir de seride. Hepsini severim o karakterlerin başta Rosinante olmak üzere. :,)

Kuma'nın intikamı alınmalı. Kurtarılacak gibi duruyor bakalım.

Dragon güçlü olabilir ama büyük tehdit değil.Şu anda silinecekler listesinde yer almıyor.Bir Shirahoshi kadar büyük tehdit bile değil antik silah onlar için daha korkutucu.Savaş ilanından sonra listeye alınacak mı göreceğiz o zaman belki fikirlerimiz değişir ama şu an en önemli sorun olarak görülmüyorlar.

Dragon ve örgütü yüzer yüzer kuyruğuna yaklaşır en fazla.Hepsi o kadar.O son noktaya bile gelemez zayıflatsalar da yıkamazlar.Bu işi Luffy yapacak bunun için seçilmiş kişi olmak ekstra özellikler barındırmak Mihawk'ın söylediği güce sahip olmak lazım.

O yüzden abartmamak lazım.Cp0 komutanlarını ezerse ve Dragon da onları kurtarırsa bu kadarıyla bile yetinmek lazım çünkü en fazla bu olacak gibi gözüküyor.Kendi adamlarını kendi eliyle ipten alacak gibi.
Dragon'un posteri önceden yırtıldı zaten, siz bilmiyonuz:oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık