Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer bu bilgiler gerçekse Oda'nın ana mesajı 'Özgürlüğünüzü alan tanrı bile olsa veya kendine tanrı dese bile pes etmeyin' gibi bir şey oluyor. Bu da aslında gayet mantıklı OP hikayesinin ana mesajı için.

Açılın İm'in kim olduğunu açıklıyorum.

dofla(Mİ)ngo.......... Parantez içindeki harfleri tersine çevir oldu sana İm. Zaten kutsal ejder kökenli birisi idi kendisi.

Ben bu adamın her şeye rağmen Luffy ve Law'a yenilmesini en baştan mantıklı bulamamıştım. Ama şimdi her şey anlaşıldı.
Bizim bilmediğimiz gizli planları için Doflamingo Sama bilerek yenildi. Impel Down'a da kuklasını hapsettiler. Bu olayın düzmece olduğunu bilen sadece beş kişi var. Onlar da Gorosei. Akainu'dan tutun Magellan'a kadar hiçbiri gerçeği bilmiyor.

Dof'un gözünü de hiç görmedik, bence bu da İm olduğuna kanıttır.

Son düzenleme:
@Mercury Aaa gerçekten. O M yi evet o M yi ters çevirmek mi ? Sen bir dahisin hocam. Seriden sıkıldım sonunu öğrendikten sonra ama deydi sanırım. Ayrıca Luffy ve Law'a yenilmesini bende hiç mantıklı bulmamıştım.Sanırım son sahnede ölmesi gereken kişilerin de gorosei olması gerektiğini söyleyip harakiri yaptıracak.Dur bir dk. Gol D Roger aslında Mingonun sağ kolu. Eveet . Tamamdır. Ben gidiyorum görüşürüz. Kendi halimde utanacağım.

Abartılı bir gücü çıkmaz İmu dandiginin. Özel yanı vardır kesin. Bu gorosei amcalar da insanoğlu gibi açıklayamadigi,anlayamadığı,sahip olmak istediği ama imkansız gördüğü şeye sahip birinin önünde diz cokuyor. Ha yok süper güçlü çıkarsa manga 10 yıl daha devam eder. Katakuriyi ikina ikina yenilgiye uğratan herif böyle aşırı güçlü birini nasıl mağlup edecek? Hey yavrum hey.

Im ‘in seride adı geçen bir karakter olması çok olası. Zira Tobi Obito’ydu.

İlk aklıma gelen örnek Im Impel Down’u kurdu.

Hiç sevmiyorum böyle sonradan eklenen altyapısı olmayan karakterleri. Fuji ve Ryo aynı mantık. 500 bölüm sonra DB gibi evren tekleyen karakterler çıkar . Oda bildiğin sıvıyor.
Dbde en azından altyapısı vardı freezanın felan ki insan olmadıgı belliydi gokunun kuyrugu ozaruu olması vs....
Ama burda olan bildigin sıçmış. Hiç yoktan hiç bir ipucu verilmeden karakter girdi. Yani belliki Oda sırf seriyi dahada uzatmak için sıvıyor. Ki DB da gizem bırakmadan yeni arc giriyordu burda ise olmuş 20 yıllık seri ama hiç bie gizemi aydinlatılmamış halada yeni gizem katıyor. Sonuç olarak eiroco oda Akira Toriyamanın elini öper anca. Zira DB tekrar tekrar okunabilir bir seneryoya sahip ama OP bitince sırlar açıklanınca daha okunmaz çöp olur gider. Ayrıca bir spo yersin OP de at seriyi çöpe.gizemi kaldır geriye seneryo kalmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık