Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-İki yonko ( Bm ve Kaido) da Luffy'nin posterini parçaladı. Bakalım sıradaki kim olacak.

-Dikkatimi çeken Garp ve koramiraller konuşurken söylenen ''Koca Ana'nın yaptığı şeyler görmezden gelinmiyor muydu?'' cümle. Ayrıca bugün birisi söylemişti. Koca Ana'nın ''eski günlerdeki gibi iyi geçinelim'' sözü bir anlamda denizcilere de bir uyarıydı. Big Mom ve hükümet arasında bir şeyler de yaşanmış olabilir.

-Taht tanıtılırken ''bu dünyada bir tane bile tek kral yok'' denmiş. Benim aklıma direkt Roger geldi. Kendisi bilinen ilk ve tek korsan kraldı. Bunun doğru olmadığı çıkacak gibi.

-İki yonko ( Bm ve Kaido) da Luffy'nin posterini parçaladı. Bakalım sıradaki kim olacak.

-Dikkatimi çeken Garp ve koramiraller konuşurken söylenen ''Koca Ana'nın yaptığı şeyler görmezden gelinmiyor muydu?'' cümle. Ayrıca bugün birisi söylemişti. Koca Ana'nın ''eski günlerdeki gibi iyi geçinelim'' sözü bir anlamda denizcilere de bir uyarıydı. Big Mom ve hükümet arasında bir şeyler de yaşanmış olabilir.

-Taht tanıtılırken ''bu dünyada bir tane bile tek kral yok'' denmiş. Benim aklıma direkt Roger geldi. Kendisi bilinen ilk ve tek korsan kraldı. Bunun doğru olmadığı çıkacak gibi.
Roger'den önce Rocks varmış. Rocks'un başındaki korsan yüksek ihtimal bir önceki KK.

Kelimenin Rock olduğunu düşünüyorum.O zaman bi teori yapım.

R-Lider
O-
C-charlotte(Kendi Tayfasını kurmuş hala devam ediyor.)
K-kaido(Rock döneminde bunu genç Wb bir güzel pataklamış.Ara vermiş korsanlığa.Hatta Kaido'nun yarasida ordan.Sonra devam etmiş.)
S-shiki (Shiki Rocksdan ayrıldığında Tayfasını kurmuş uzun yıllar devam ettirmiş.Ama Roger'a mağlup olmuş.)

O değilde BORSALİNO sen nasıl bir kralsın ya resmen adam yonkou avlamaya gitmek istiyor ama saka izin vermiyor bazıları korktugundan felan degıl orada ki askeri gücü ülkeyi bilmediklerinden yollamıyor korkan adam olsa zaten reis ben gidim demez bence amiraller arasında güç olarak borsalino sakazukiden bile daha güçlü olabilir ... birde bazı arkadaşlar schibukai lafını duyunca hemen mihawk fanlıgına basladılar bence tamamen orda ki denizcinin agızından soylenmıs bir söz aynı mf de oldugu gibi amiraller var schibukailer var gibisinden ama gel gelelim ki dof indi moriah indi kuma gitti vs boşuna fanlık yapmaıyn hiç bir schibukai ne amiral ne de yonkou seviyesinde degıldır la zaten yonkou seviyesinde olsalar ne isi var schibukai olmakta mantık yurutun biraz :D ve borsalinonun lafından anlaşıldıgı gibi amiraller yonkoulara eşit hatta alabilir bile :D bu borsalinodan korkulur :D

O değilde BORSALİNO sen nasıl bir kralsın ya resmen adam yonkou avlamaya gitmek istiyor ama saka izin vermiyor bazıları korktugundan felan degıl orada ki askeri gücü ülkeyi bilmediklerinden yollamıyor korkan adam olsa zaten reis ben gidim demez bence amiraller arasında güç olarak borsalino sakazukiden bile daha güçlü olabilir ... birde bazı arkadaşlar schibukai lafını duyunca hemen mihawk fanlıgına basladılar bence tamamen orda ki denizcinin agızından soylenmıs bir söz aynı mf de oldugu gibi amiraller var schibukailer var gibisinden ama gel gelelim ki dof indi moriah indi kuma gitti vs boşuna fanlık yapmaıyn hiç bir schibukai ne amiral ne de yonkou seviyesinde degıldır la zaten yonkou seviyesinde olsalar ne isi var schibukai olmakta mantık yurutun biraz :D ve borsalinonun lafından anlaşıldıgı gibi amiraller yonkoulara eşit hatta alabilir bile :D bu borsalinodan korkulur :D
Amiraller yonkoulara eşit değil ve alamazlarda. Yonkoular amirallerden daha üstün. Bunu amirallerin en güçlüsünde (Sakazuki)vs Yonkouların en güçlüsünde (Edward Newgate) gördük zaten. Ölüm döşeğinde olmasına rağmen haşamat etti Sakazukiyi. Ondan sonra Shanks Sakazukinin saldırısını engellediğindeki Sakazukinin yüz ifadesi her şeyi açıklıyor zaten.

Acaba... bu 4. poneglyph Rocks ile ilgili olabilir mi? Onlarda olabilir mi? Gerçi Kaido ile Linlin'in de Rocks da olduğunu düşünürsek saçma olabilir ama ne biliyim

Rocks ve Roger arasında çok uzun zaman olamaz.Belkide hiç yoktur.Rocks dönemi bittikten bir kaç yıl sonra Roger terör estirmiş belliki.Bence Garp,Wb,Roger büyúk rol oynamışlar Rocksın ayrılmalarında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık