Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En azından ülkeleri kurtarmış olmaktan bahsetti diye avutuyoruz kendimizi. : (

Spoiler konusunda ben de buna takılmıştım.

Düşüncem ya yeni biri ya da CP ajanı olacağına şaşıracağımız biri. Tabi kim olabilir aklıma bir isim gelmedi.

Hepsinin yüzü açıkken onun yüzünde maske yok. Oda ya henüz tasarımına tam olarak karar veremedi ya da bizi şaşırtmak için sonraya saklıyor diye düşünüyorum.

Diğerleri koptu sanırım.

Edit: Kopmamışlar sanırım. En azından belirsiz.

http://www.korsanfan.com/konu/cp9-Özgürlük-raporu.273/
Kalifa ve jyabura kopmamalı kaliteli karakterlerdi bence :( jyabura kakuyu taşımış vay be. Bilmiyorum belki başka cp gruplarına dağılmışlardır.

Shanks uzalşmacı biri korsan dan daha çok maceracı tarzda biri. Aynı Luffy'ı gibi. Muhtemelen Beyaz sakal'ın bölgesindeki insanlar gibi insanlar güven ve huzur içinde yaşadıklarını düşünüyorum. Beyaz Sakal'ın ölümüyle böylerini hep Kara Sakal aldı ve adam Big Mom, Kaido gibi psikopat. Zaten Ace'in idamıyla iki iyi korsana karşılık iki psikopat vardı. Şimdi 3 psikopata karşı tek iyi kişi kaldı. Shanksı yok ederek korsanların dengesini hepten yok etmek istemeyeceklerdir. Denizcilerin Savaş Lordlarından daha çok Shanks'a güvendiklerini düşünüyorum.

Muhtemelen Luffy'nin de başına bela olacağını bildiğinden Kara Sakal'a karşı işbirliği yapmak için görüşmeye gittiğini tahmin ediyorum.
Kime göre iyi kime göre kötü bu yaptığın tanım ?
BM çocuklarına sor bakalım kime iyi diycek.Görecelidir bu kavram.
Shanks Luffynin tarafında bundan eminim bende ama Shanksin o odaya teşekkür ederek girmesini nasıl açıklıycak Oda çok merak ediyorum.Bu şanksın kankası Lufy tarafında olmasa Kuma Zoroyu adasına göndermezdi zaten.Şanksın ajan olma ihtimali yok şaka bir yana.Ajan olurda Dragon için ancak.
Shanks için tek açıklama Kral olması geliyor aklıma.
O değilde bizim Lütfi Wanoda BM ı görünce nereye kaçıcak acaba :D
Roger mezarından kalkıp gelmeli ki Lütfinin yanına taraflar dengelensin.Wanoda katliam var yoksa.

Cp0 ya dünkü çocuklardan kimi koysan sırıtır. 2 yılda ne oldu amiral mi oldu sağ kol mu oldu bu adam? Luffy o seviyelere yeni geldi.
Sai gayet kimsin sen diye cevap veriyor nereye saf dışı. Nasıl da abartıyorsun ya.
Evet amiral oldu.Zaten Luffy'den kıl payı daha güçlüydü yada daha güçsüzdü Lucci.Arada yine çok fark yoktur.Luffy gelişirken ondan geride kalacak adam değil makine bu sürekli güçleniyor.
Abartmış olabilirim ama ne yapacak komaya mı sokacak adamı kendini tutmuştur uzaklaştırmak istedi sadece ve yaptı.

Cp 0 küçümsemeyin ahaliler. Crocodile nasıl çıkış yaptıysa lucci de aynı şekilde çıkış yapabilir. Crocodile luffy yi 2 defa yenmiş (hatta 3.berabere.) Luffy de lucci karşısında öyle net bir galibiyet alamadı. Bildiğin ikisi hareketsiz yerdeydi. Yani lucci sabo ile kapışabilirse şaşırmayın. Bu konu hakkında Oda’nın sözü var hatırlatırım.

Elbette olabilir ama Mihawk'ın Samuray olduğu kesin mi?

Ondan daha iyi olan, olduğunu iddia eden samuraylar bile çıkabilir.

-
Kizaru elbette korkmaz. Korkunç dese bile korkmaz.

Ama gerçekten Kaido ve BM ile dövüşmek için gittiği düşünülmüyordur sanırım.

Adam gözlemek için gönüllü oluyor. Güçleri vs bilinse bile sadece gözlemek bile oldukça zor olsa gerek.

Sakazuki de Samurayların iki Yonkou oluşumundan güçlü olacaklarını düşünmüyordur sanırım. Sadece Wano'nun bilinmezliği açısından görevi fazla riskli görüyor.

Linlin
O
C
Kaido
Samurai (bilinmeyen birisi)

Asıl saçma olan kizarunun iki yonkoya dalmak istemesi ve samuraylardan korkmaları.
Kizaru dalmaya gitmiyor oraya. Belli ki gözlem yapacak ve dönecek. Zaten dalsa ordan ölüsü çıkar. İki yonko orda olacak ve güçleri bilinmeyen bir samuray topluluğu orda. Tam olarak korku değil. Akainu tereddüt ediyor.

Evet amiral oldu.Zaten Luffy'den kıl payı daha güçlüydü yada daha güçsüzdü Lucci.Arada yine çok fark yoktur.
Abartmış olabilirim ama ne yapacak komaya mı sokacak adamı kendini tutmuştur uzaklaştırmak istedi sadece ve yaptı.
Olum Luffy Moria ile kapışırken adam komada yatıyordu. Şu adamı çok abartıyorsun. Luffynin geçtiği adam ona bi daha yetişemez bu çok net. Lucci potansiyelli bir adam ama o kadar sıçramalar yapabilecek adam olsa 28 yaşına kadar cp9 da kalmazdı.

Rayleigh'in "Kara Kral" lakabını dikkate almak lazım. Buna ek olarak;
Roger'ın doğrudan Rayleigh'i tanıması ve "Benim adım Roger, bu buluşma kader olmalı Rayleigh" demesi.

Sakazukinin gücü hakkında fikri olmadığı bir yere adam göndermemesi gayet doğal değil mi.Teach ve tayfasına tek yürüyen adam neyden korkacak allah aşkına.Wanonun alayı Zoro olsa ne fark eder.Kizaru tekleye tekleye temizler wanoyu.Gücü belli olmayan bir yere veya birilerine dalmak Luffynin işi başkasının değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık