Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'nun yaşı görünüş itibariyle fazla durmuyor ama 2 yıl önce de Wb-Garp-Sengoku'nun hemen hemen aynı yaşta olduğu belli değildi. Sengoku 10-15 yaş genç duruyordu diğerlerinden (bence)
Benim dayanak noktam iki şey. Birincisi genç nesilden olması, ikinci WB'ye falan ihtiyar demesi.
Rocks, Roger ve Wb dönemin üç imparatorudur. Linlin ve çaylaklardan Kaido ittifakı ile komutanları hızla iner. Baştaki adamla kapışıp geri çekilmek zorunda kalmışlar; Garp gelip ks atmış. :(
Rocks kaptanı da Bb'nin babası.
Roger'dan önceymiş yahu.

Evet orada detaylı bir şekilde Shanks'ın nasıl birisi olduğunu anlatmıştım ve kelimesi kelimesine hepsi doğru çıktı.

Shanks, Roronoa Zoro ve Dragon bunlar aslında hain karakterler ve sapına kadar kötüler. Dragon'la ilgili düşündüklerimi başka bir zaman paylaşacağım. Fakat şimdilik suskunluğumu korumak istiyorum. Roronoa Zoro'nun yapacağı satışı büyük ihtimalle Wano'da göreceğiz. Kılıç tutan adamdan One Piece'de adam olmaz.
Zoro da hain çıkarsa seride biz kime güveneceğiz bro? :S

@Tilqi_Gin

İmam nikahlı çıkar bunlar. Nafaka isteme hakkı yoktur.:D

Sonuç olarak gelmiş geçmiş en büyük korsan Roger. Böyle diyeyim de biraz içim rahatlasın şu bölümden sonra.

Shanks ajan falan olamaz eger dandik bir adam olsa ve gorosei onu oraya yerleştirmiş olsaydı whitebeardle kafa kafaya çarpışması hayal bile edilemezdi orda başka bir konu için bulunuyor shanks

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık