Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-Bm, Kaido'ya ''eski günlerdeki gibi iyi geçinelim.'' diyor. İttifak falan yok galiba(eskiden).

-İlerde 4 imparatorun belirli aralıklarla yuvarlak masa misali toplantı yaptığı bilgisi de çıkar mı acaba. Artık her şeyi bekler olduk.

Sıkıntı o zaten. Shanks ne zamandan beri dünya hükümetini düşünür oldu. Tamamen yanlış anlamışız Kızıl Saçlıyı.
Hükümeti ilgilendiren konu dünya ile ilgili çok önemli bir mesele olabilir. Atıyorum biri dünyayı yok etmek istiyordur, bu konu ile ilgili bir birleşme gereklidir. Beyazsakal'ı uyardığı gibi yani.

shank karasakali devirmek yada luffy filizlenmeden 3 yonkou ile ayni anda ugrasmasin dige oyalamak istiyor bence. Karasakala birebir girse iki tarafda kaybeder ama denizcilerle birlikte ortak girse sadece karasakalin harekeletleri kısıtlanir.Bundan dolayi yeni dünyada istedigi gibi at kosturamaz

Garp'ın ünvanı bile hava cıva dolu. Roger'ı o mu yakaladı? Hayır. Kahraman diye ünvan vermişler milleti Roger'ı yakaladı diye kandırmışlar. :oleyo2:
ne diyon abi sen ne havası skdldjsldjd

Roger'ı onun yakaladığı hiçbir yerde geçmiyor zaten. Ama çoğu kişi öyle duyurulduğunu varsayıyordu. hero unvanı oradan gelme diyorlardı. değilmiş.

Shanks ın olayı için erken konuşmamak gerek görüşme talebini kendisi iletmiş anladığım kadarıyla ve bir korsandan bahsedecek olması onu hain yapmak için yeterli değil.Konuyu bu dedelere açtığına göre bu bahsettiği korsan hem hükümet için hem shanks için ortak bir sorun ki ve shanks bu problemi tek başına çözemiyorki bu adamlara konuyu açtı.Hükümetin en büyük problemi şuan luffy gibi görünüyor ama biz hikayeyi luffy nin gözünden görüyoruz başka problemlerde olabilir mesela akaiunu wano dan bahsetti ve kizaruyu gönderemedi ve yine ilk kez duyduğumuz rocks diye bir oluşumdan bahsedildi.Yani ben düşünülenin aksine shanksla dedelerin arasındaki konunun luffy olduğunu düşünmüyorum bu problem öyle bir problemki shanksla bu adamları aynı masada toplayabiliyor.Shanks ın kişiliğinin de onunla konuşmayı kabul etmelerinde önemli bir etken olduğu ortada diğer yonkoların aksine beyine sahip,hayvan değil(bkz. bm,kaido,teach ortak özellikleri insan olmamaları :D).

Bence Shanks'ın son gülüşünde bir samimiyetsizlik yoktu. Bilmiyorum bu adamın bu kadar kolay harcanması hiç hoşuma gitmiyor. Dikkatleri farklı bir yöne çekmek için gelmiş olduğu aşikar.

Yav hacılar lucci kötü bir karakter neden iyilik yapsın yav :( çok duygusal bakıyorsunuz olaya illa herkes iyi olsun istiyorsunuz :(
Lucci görevini yaptı orda mecbur onları dinlemek zorunda dinlemeyip prensesi kurtarıp işinden neden olsun ?
Hem savaş önlemiş oldu böylelikle.
Nolur az düşünün hacılarım ya :(

Teach arkadışını arkadan vurdu ve tayfasına ihanet etti eee şimdi teach den nefret mi edelim ? Hayır gayet başarılı bir kötü karakter teach.

Bölüme gelirsek shanks kendisi gitmiş anlaşılan. Kizaru ve shanks her sahne aldığında beni etkilemeye devam ediyor. Kizaru umursamaz olduğu kadar da cesaretli.
İyilikle alakası yok. Hükumete laf edip Kutsalların köpeği oldu. Sorun bu benim için.

ne diyon abi sen ne havası skdldjsldjd

Roger'ı onun yakaladığı hiçbir yerde geçmiyor zaten. Ama çoğu kişi öyle duyurulduğunu varsayıyordu. hero unvanı oradan gelme diyorlardı. değilmiş.
Çok iyi oldu ya bu Rocks'lar. Bekliyordum bu grubu öncesinden beri. En azından adlarının geçmesini. Çünkü Roger Garp WB gibi eski jenarasyonların kimlere karşı savaştıkları felan daha da zenginleştirir konuyu. Umarım hayal kırıklığına uğratmaz bunlar konusunda. Bu adamlar belki de bahsi geçen WB ile alakası olan gruptur. Belki zamanında WB'nin içinde bulunduğu tayfadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık