Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shichi gücü diye bir şey yok.

Yami Yamisiz Teach'in azıcık kuvvetle vurduğu Shichi teklifi almış Ace az daha boguluyordu. O Ace de Shichi. Sonrasında Shichibukai olmuş Teach de öyle. Buggy de Shichi, Doflamingo da. Wevill de Shichi Crocodile da.

Law da Shichi , Mihawk da.
Ben de tersi bir şey söylemedim. Katakuri'de yonko çekirdek üyesi Snack'te, Ace'te. Bahsettiğimiz durumda en güçsüz yonko çekirdek üyesi bile Shichibukai olabilir. Ama bence Perospero, Oven ,Daifuku olamaz. Hükümet Shichibukai yapmaz bunları. Buggy dışında tüm Shichibukai olmuş kişiler bir yonko tayfasında çekirdek güç olur.

Hacı Ace'e niye şu konudan gömüyorsun kim yemek yerken vurulsa boğulur zaten esprisine çizilmiş bi sahne :D Ace'in gömülmesi için çok sebep vardır da bu değil yani :D

Edit : yemek kısmını hatırlayamadım şimdi düşününce ama öyle olmasa bile o sahne geçerli argüman olmaz bence
Allah aşkına yapmayın şunu. Yemek yerken vuruyor diye bir olay yok. Orada olay yemek yerken vurmasına değil Teach'in ne kadar güçlü olduğuna vurgu yapılmış. Öncesinde gergin bir atmosfer var zaten. Ace yemek yediği gibi bir olay. Yemek odasında olan herkesin yemek yemesi gibi bir kaide yok. Kim kimin sırtına vurursa boğulur diye bir şey yok. Boğulan adamın sırtına vurulur benim bildiğim.:D Burda olay Teach'in gücünü anlatmak.

@CharlotteKatakuri

Perospero, Owen, Daifuku hiçbir eksikleri yok ortalama bir Shichi'den.:D

Allah aşkına yapmayın şunu. Yemek yerken vuruyor diye bir olay yok. Orada olay yemek yerken vurmasına değil Teach'in ne kadar güçlü olduğuna vurgu yapılmış. Öncesinde gergin bir atmosfer var zaten. Ace yemek yediği gibi bir olay. Yemek odasında olan herkesin yemek yemesi gibi bir kaide yok. Kim kimin sırtına vurursa boğulur diye bir şey yok. Boğulan adamın sırtına vurulur benim bildiğim.:D Burda olay Teach'in gücünü anlatmak.

@CharlotteKatakuri

Perospero, Owen, Daifuku hiçbir eksikleri yok ortalama bir Shichi'den.:D
O sırta vurma işe yarayan bir şey mi onu tartışmayalım bence :D e tamam işte teach güçlü zaten Ace ten ama aynı zamanda pek çok kişiden de güçlü. Ha Ace bence de olmasa da olur bir karakter ama üzme bu kadar bu adamı. Bir de bence sen hangisi potansiyelli muhabbetinden sonra daha tepkili olmaya başladın Ace'e. Önceden bu kadar gömmüyordun :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık