Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 905: Güzel Bir Dünya

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kızıl limanın olduğu yerde duvardan bir geçit varmış gibi gözüküyor. Ama asansörleri kullanarak yukarı çıkıyorlar. Peki bu denizciler öteki tarafa gemileri de asansörle geçiriyorlar mıdır?
Aynen. Yukarı aşağı yapıyorlar yüksek ihtimal. Zaten şu duvarda geçit olsaydı korsanlar için aşırı tehlikeli bir hal alırdı. Yeni dünyaya giremeden avlanırlardı.

Attığın Manga Sayfasında Kızıl Hat'ın öbür tarafına geçmek için kullanılan yol olarak da bilinir diyor. Bu sebeple geçiriyorlardır.

O geçit daha çok gizli geçit gibi duruyor. Belki eski bir geçittir hemen önünde Bondola var çünkü. Ya da acil durumlar içindir diye düşünüyorum.

Attığın Manga Sayfasında Kızıl Hat'ın öbür tarafına geçmek için kullanılan yol olarak da bilinir diyor. Bu sebeple geçiriyorlardır.

O geçit daha çok gizli geçit gibi duruyor. Belki eski bir geçittir hemen önünde Bondola var çünkü. Ya da acil durumlar içindir diye düşünüyorum.
Yoldan kasıt asansör demek istiyor olabilir.

Büyük hat tarafındaki duvarda bir şey olmadığından geçit yokmuş gibi görünüyor. Galiba sadece asansörü kullanıyorlar. :bilmem:

Bence dövmez. Sabo umursamaz bile.
Ama bilerek seçtiğine katılıyorum.

Krallardan kesinlikle devrim taraftarları vardır. Hatta @Integrale 'nin yorumundan sonra Tascos bunlardan biri olabilir diye düşünüyorum.

Sabo bu devrim yanlısı Krallarından biriyle gelebilirdi. Ama hem onları riske etmemek hem de Sterry'nin aptallığından faydalanmak için onu seçmiştir. Onun dışında en fazla ders vermek için iki çift laf söyler. El kaldıracak kadar umursamaz (Sterry çok kaşınmadıkça) : o)
Sterry o kadar itici ki kaldırmasını umuyorum. Kafasına akvaryum geçirip Charloss olma yönünde emin adımlarla ilerliyor. Kendine gelmesi şart. Gerçi ne kadar sevmesem de Garp iyi bozdu bunu. Garp'a helal olsun bu bölüm. :D

Bölümün repliği:

-"Bende kutsal ejder olmak istiyorum."
-Şerefsiz mi olmak istiyorsun.!!!"
-Whoooaaahhh!!!

Bu ssözlerden reyiziin bu mallardan daima nefret ettiği ve onların emrine girmemek için amiralliği reeddettiği çıkarılabilir sanırım. Roger'dan D.lerin sırrını ve tarihini öğrenmiştir belkide.

Yeni amiralimizde çok makara adam çıktı.RAHAHAHA:D Ama ben bir boğa burcu olarak kızgın/asabi tarafınında çıkacağını düşünüyoum.:mincika:
İçiimdenbir hisde meyvesinin ağaç/sarmaşık olacağını söylüyor.

Fuji reyizdde kafa tutuyor ha:
-"Denemek ister misin?":a:

Birde @Smoker yeni pacifistaların yapıldığını ilk Sentaumaru mu belirtmişti? Değilse nerede geçti?

Duvarın içindeki devi gören velet ,kargalara dikkat çeken gene velet.Ya bu boklu harbi güçlü salak ayağına yatıyor ya da istemeden farkediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık