Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904: Devrim Ordusu Komutanlarının Girişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    253
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Devrimcilerin bağlantıları daha önemli çıkacak bence... Şöyle bir baktığımızda shicilerde bile adamları vardı. Her yonkou oluşumunda bir adamları olması muhtemel.

Şüphelendiklerim:

Beyazsakal korsanları: Marco
Karasakal korsanları: Teach
Kızılsaç korsanları: Shanks
Big mom korsanları: Katakuri
Hasırşapka korsanları: Robin

Devrimcilerin bağlantıları daha önemli çıkacak bence... Şöyle bir baktığımızda shicilerde bile adamları vardı. Her yonkou oluşumunda bir adamları olması muhtemel.

Şüphelendiklerim:

Beyazsakal korsanları: Marco
Karasakal korsanları: Teach
Kızılsaç korsanları: Shanks
Big mom korsanları: Katakuri
Hasırşapka korsanları: Robin

Oda ile de müttefiklermiş.

Oda'nın Mera mera'yı Ace'ten alıp Sabo'ya vermesi tesadüf mü sizce? Maalum Mf zamanları haki tam oturmamıştı. Saka'nın Ace'i öldürmesi durumunu meyve üstünlüğü açıklamasıyla kabullenmek durumunda kalmıştık. Ama Ace orda herhangi bir savunma falan yapmamıştı. Şimdi bakıyoruz Sabo'ya. Meyveden önce hakisi gösterildi bu adamın. Dolayısıyla akıllarda acaba dedirtiyor bu durum. Tabi bu benim şahsi kanaatim.

Ace çakmak ateşine yanan bir adam lütfen. Karşılaştırmayı daha vasıflı adamlar üzerinden yaparsak...
Uydurmayın. :/ Bilmeyen de inanıyor söylediklerinize böyle böyle algı yapıyorsunuz zaten.

Daha geçen oldu bu tartışma açtım baktım patlamadan hasar aldığı yazıyor romanda.Patlamalardan şok dalgalarından etkilenmeyen karakter yok seride.

Biri rüzgar , biri karga üstüne baskalarını da alıp gidebiliyor bir diğeri olmadık yerden merdiven yapıp her sıkıştıkları anda kaçış yaratıyor ve tüm bunları geliştirebilecek ayrıca yetenekli kişileri var tabi yakalanmazlar daha ne olsun ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık