Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904: Devrim Ordusu Komutanlarının Girişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    253
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sakazuki'nin köpek dişini çekeyim derken elini kaptırmasın sonra.
Her ne kadar istemesemde Akainu gibi bir kaliteyi Sebo'ya yedirecektir Oda.O meyveyi boşuna vermedi Sebo'ya.Ateşin magmayı yakması gibi şeyler görürsek şaşırmam.Bir de ana karakterin üvey abisi kontenjanından yonko seviyesine falan gelebilir Sebo.

Her ne kadar istemesemde Akainu gibi bir kaliteyi Sebo'ya yedirecektir Oda.O meyveyi boşuna vermedi Sebo'ya.Ateşin magmayı yakması gibi şeyler görürsek şaşırmam.Bir de ana karakterin üvey abisi kontenjanından yonko seviyesine falan gelebilir Sebo.
Sabo zaten birnevi ace,acenin iki yıl sonraki hakili halini gösterir gibi oldu,ace meyvede ustaydı,sabo da haki üzerine çalışmış hakide biraz öndedir,zaten küçükkende az farkla ace öndeymiş hemen hemen denklermiş yani,bencede o meyve boşuna verilmedi,meyve üstünlüğü olayı bence haki ile kapanacak,yoksa o meyveyi vermesine neden bulamıyorum,başka meyvede verebilirdi rahat şekilde,hepsinin bir amacı olduğunu düşünüyorum

Sabo zaten birnevi ace,acenin iki yıl sonraki hakili halini gösterir gibi oldu,ace meyvede ustaydı,sabo da haki üzerine çalışmış hakide biraz öndedir,zaten küçükkende az farkla ace öndeymiş hemen hemen denklermiş yani,bencede o meyve boşuna verilmedi,meyve üstünlüğü olayı bence haki ile kapanacak,yoksa o meyveyi vermesine neden bulamıyorum,başka meyvede verebilirdi rahat şekilde,hepsinin bir amacı olduğunu düşünüyorum
Çoğu kişi Aka'yı Luffy'nin yeneceğini düşünüyorda bence öyle olmayacak.Hatta bana göre Luffy seri sonuna kadar hiçbir amirali indirmeyecek.Onun asıl olayı korsanlar,Teach vs.Amirallerle en fazla kısa süreli bi sürtüşmesi olur o kadar.Meyveden dolayı Sebo Aka'ya daha uygun bir rakip.Zaten Sabo'da Ace'yi ağzından düşürmüyor.Bu ikisinin karşılaşacağına kesin gözle bakıyorum ben.

Akainu şuan yonkou dan bile daha üst seviye bence tam bir azman serideki en güçlü karakter bence. Düşünsene bir adam var sırf magma dan oluşan. Sadece torpil ile indirilebilecek karakter o torpillde sadece luffy de var malesef

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık