Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904: Devrim Ordusu Komutanlarının Girişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    253
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen mümkün :)
Moria gibi de bir meyve çıkabilir.
Moria gölge olmasına rağmen yarasa çıkarıyordu.
Karasu da moria gibi kargaları şekil amaçlı kullanıyor olabilir o yüzden bakalım çok farklı bir meyve çıkabilir ondan :)
Aaa bak iyi hatırlattın. Onu hepten unutmuşum. Moria paramecia idi ama zoan gibi yarasa çıkarabiliyordu. Doğru ya. Aynen katılıyorum. Ona benzer bir meyve olabilir dediğin gibi :) :good:

Kendimden utanıyorum. En sevdiğim shichi'nin meyvesini unutmuşum :(

Aaa bak iyi hatırlattın. Onu hepten unutmuşum. Moria paramecia idi ama zoan gibi yarasa çıkarabiliyordu. Doğru ya. Aynen katılıyorum. Ona benzer bir meyve olabilir dediğin gibi :) :good:

Kendimden utanıyorum. En sevdiğim shichi'nin meyvesini unutmuşum :(
Yok yok utanmaya ne gerek var :D o kadar meyve var seride zaten hepsini akılda tutmak çok zor :)
Bakalım çok değişik bir tip karasu güç çıkarımı yapmak çok zor. Umarım Oda bizim beklentilerimizi karşılar :)

Arkadaşlar bu hafta manga çıkabilir. Manganın son sayfasında ara olduğu belirtilmesede gelecek sayının ön gösteriminde One Piece görünmüyordu, bundan dolayı ara var diye düşünüldü. Ama İngilizce Shonen Jump'a göre ara yok görünüyor. Aynı durum 891. bölümde de olmuştu. Bölüm sonunda ara var yazısı yoktu ama İngilizce Shonen Jump'ta ara olduğu belirtilmişti ve ara olmuştu. Bu sefer İngilizce Shonen Jump'ta ara olduğu yazmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık