Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

903 Spoiler Metin ve Resimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Redon:
- Sanji'nin de Germa 66 kıyafeti varmış
- Sanji'nin yeni posterinde "ölü ya da diri" yazıyor ve yenii ödülü 330.000.000 Beli
- Luffy'nin yeni ödülü 1.5 milyar Beli
- Coby ve Helmeppo, Riku'nun gemisiyle Mariejoa'ya gidiyor.
- Yeni haberler için birçok reaksiyon gösteriliyor. Kaido ve Karasakal dahil.
- Bölüm sonunda Shanks ortaya çıkıyor. Elinde Luffy'nin yeni posteri var.

Bölüm 903: Beşinci İmparator

Kapakta Orlumbus var. Yeni seri onla ilgili.
Sanji, Niji'den Germa kıyafetini alıyor ama kullanmak istemiyor. Chopper ve Luffy ise, kıyafet lazeri vardır diye Sanji'ye yalvarıyorlar kıyafeti atmaması için. Sanji de "Asla olmaz, lazer işini Franky'ye bırakın" diyor.
Nami, Zeus'u yanında getirmiş. Zeus ile Sanji de hangisinin Nami'nin kölesi olduğuyla ilgili tartışıyor. Sanji, ben senden eskiyi o yüzden kölelik benim diyor.

Sanji'nin ödülü 330 milyona ulaşıyor ve ölü veya diri yazıyor yeni posterde.
Sanji, ödülü Zoro'yu geçtiğinden mutlu oluyor. Ama tam ismini yazdıkları için de öfkeleniyor. Çünkü ailesinin ismini taşımak istemiyor.
Luffy yeni ödülünü 150 milyon sanıp üzüntüden ağlıyor.

Shirahoshi Reverie'ye gidiyor. Çünkü Luffy'nin ona zayıf demesini istemiyor artık.

Luffy'nin efsanesi yayılıyor. Onun Big Mom'a karşı savaşının, genç korsanlara ilha olduğunu söylüyorlar.

Crocodile gazete okurken görünüyor. Dalton, Vivi, Capone ve Chiffon'u da görüyoruz.

Devamı
Reverie için toplanılıyor. Ama Rurushia Kraliçesi Komane kaçırılmış ve Akainu bunu duyunca öfkeleniyor.
Bu arada Rebecca ve Dressrosa halkı, Luffy'nin haberlerini okuyor.

Korsanların sıradaki hedefi Viola'yı kaçırmak ama Coby ve Helmepo buna engel olup Krliçeyi de kurtarıyorlar.

Coby, Luffy'nin hala hayallerinin peşinde olduğunu görüp seviniyor ve yeniden buluşacakları günü bekliyor.
Coby ve Helmeppo, Dressrosa gemisinin koruma görevini üstleniyorlar. Rebecca Coby'ye, Luffy'yi sevip sevmediğini söylüyor ama cevap olarak düşman olduklarını söylüyor Coby.

Kaido'ya geçiyoruz. Anlaşmasını bozan elemanın bu ihtiyar kadılna ne işi var diye soruyor.
Aynı şekilde Karasakal'a geçiyoruz. O da Luffy'nin yonko olması için daha erken diyor.

Gazetelerde Luffy'nin Big Mom'u indirdiği yazıyor ve böylece beşinci imparator deniyor ona.
Big Momm haberi görünce pek sevinmiyor ve Luffy ile Morgans'tan intikam almak istiyor

Bu arada Shansk'ı görüyoruz e Luffy'ye buuşma vakitlerinin yaklaştığını söylüyor
Brook postere bir kez daha bakıyor.
"bir buçuk milyar"

Herkes Şok.

Bölüm sonu.

image.jpg
Ekstra bilgi var mı bilmiyorum ama paylaşayım dedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık