Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 902 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cidden bitti mi arc valla şaşırırım öyleyse.

Koca ananın gemi peşinden pasta diye bağırması bile 3 bölüm sürüyordu ne çabuk geçiştiriyor garip baya.Herhalde arc çok uzayınca bitirelim artık dediler.

Asırlardır gözümüze sokulduğu için tamate kutusunu bi şekilde hazmettik bence ama sürekli olarak tayfanın köşeye sıkışıp son anda gelen bi yardımla kurtulması, ciddi güçlere sahip adamların bazı zamanlarda mallaşması, tesadüfler falan sıktı biraz. Sonunu da çok iyi bağlayamayınca böyle bi duruma düştü.

Geçen demiştim cilt satışları da 300-400 bin kadar azalmıştı son iki ciltte. Oda bence arcı daha kısa planladı ve teması falan hoşuna gidince de uzattı. İşler iyice sarpa sarınca da olayları hızlandırmak istedi ve alel acele bitirdi.

O zaten oksijen israfına sebep oluyor. Çok da takılmıyorum Judge'a ne olacağına ama Reijuya dokunmasınlar. Bakma don giyiyor falan ama esaslı, iyi kalpli bi hatun.
Ünlü düşünür Çelik bir şarkısında;

demiş. şahsen ben de don giyiyorum çok memnunum. :D

Perospero, Katakuri, Daifuku, Oven ve Brulee'nin çocukluk sahneleri çok güzel görünüyor. Brulee'nin yüzündeki yaranın nasıl olduğunu görüyoruz. Perospero'nun asilliği de ta çocukluğundan geliyormuş. Adamın oturuşu bile karizma ya :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık