Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 902: Son Düzlük

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 102 47.9%
  • İyi

Kullanılan: 62 29.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 12.2%
  • Kötü

Kullanılan: 8 3.8%
  • Çok kötü

Kullanılan: 15 7.0%

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Puding kendini sanjinin hafızasından çıkartması, katakuri ile brulee nin konuşması, zeff in gözükmesi, carrot ile sanji nin diyaloğu vs vs.

Çok iyiydi bölüm be.

One Piece'in en sevdiğim yanlarından biri önce olaylara önyargılı biçimde yorum yaptırıp sonra bunu sonra olayın çok farklı olduğunu olduğunu göstermesi. Katakuri'yi başta aşırı havalı kendini beğenen ve sırf kendini mükemmel göstermek için sırtı yere değmez yalanı ortaya atan karaktersiz biri olarak görmüştüm. Altında böyle bir sebep olacağı aklıma gelmezdi.

Yalnız son öpücük de verildiğine göre resmi olarak Sanji ve Pudding evliler ama Sanji bunu hatırlamayacak :( keşke hatırlasa da ona buna sulanmayı bıraksa :(

Bu arada Oda fikirleri çok fena değiştirebiliyor. Katakuri'yi ilk gördüğümde onun için söylenen sırtı yere gelmedi sözünün yanlış olabileceğini söylemiştim. Sonuçta bu adam kendi gücünde adamlarla dövüşmüş hatta kendinden güçlülerle de dövüşmüş olabilirdi. Sonrasında şu bölüme kadar Luffy ile olan savaşta sırtının anca yenilerek yere geldiğini gördük. Ondan sonra da harbiden sırtının yere gelmemiş olabileceğini düşündürdü.:D Sonrasında da bu bölümle daha öncesinde de sırtının yere geldiğini gösterdi. :D

Onun dışında Katakuri her şeyiyle çok güzel bir karakterdi. Beni böyle sevsinler sevenler dedi ya işte onu öyle sevecek kişiler belli. Luffy hiç takmadı bile ağzını.:D Şu adam bizim tayfaya gelse ne olurdu.:S

Zeff önce yediriyor sonra dövüyor.:D Ahahah.

Yalnız son öpücük de verildiğine göre resmi olarak Sanji ve Pudding evliler ama Sanji bunu hatırlamayacak :( keşke hatırlasa da ona buna sulanmayı bıraksa :(
Evli değiller. O öpücüğün yapılış şekli ve ortamı var.
Ara sokakta atılan öpücük ile
o düğündeki bir olabilir mi :)bildiğin veda öpücüğüydü o.

Güzel bölümdü. Luffy ile olan dövüşü bazı şeyleri aşmasını sağladı. Ana karakterden etkilenen kişiler ordusuna adını yazdırdı o da.

Bu arada bazı tartışmalara denk geldim. Kata yenildi arkadaşlar. Hangi kısmından dolayı farklı bir düşünceye kapıldınız bilmiyorum ama ben göremedim o kısmı. Yenmeye çalıştı tüm gücüyle ama işte vücut iflas etti. Gitmesine de sevinmiş ayrıca. Dövüş içinde birbirlerini anlayabildiklerini ve sempati biliyorduk zaten ve bu da kanıtı olmuş. Luffy de üzülmüştü Kata'ya. Pislikçe tavırları yoktu çünkü. Sadece bölgesini koruyordu.

Bilemiyorum artık ama hiç güzel durmamış.Sen ne diyorsun bu harekete @Raiden
Ne diyeyim garip olmuş. :/ Biraz daha oturaklı olmalarını beklerdim Pedro reis için.

Duygulanmadım. Bruule küçükken iyiymiş. Carrot yancılığa devam ediyor, tayfada büyük ihtimal. Nami ve Sanji bakalım ne zaman hesaplaşacak? Jinbei ne olacak diye hiç merak etmiyorum. İşin o kısmı çok sığ oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık