Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 902: Son Düzlük

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 102 47.9%
  • İyi

Kullanılan: 62 29.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 12.2%
  • Kötü

Kullanılan: 8 3.8%
  • Çok kötü

Kullanılan: 15 7.0%

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yılda 2-3 defa Golden Week oluyor falan ne diyo'n? :D Alaycı bir şekilde dediysen çok anlaşılmıyor, yok demediysen durum vahim. :( Niti dedi ya işte çıkabilir diye. Zaten 27-29 Nisan arası bölüm gelir demiştik. :( Hâlâ bölüm ne zaman gelecek diye soruluyor anlamıyorum valla. :( Takvim kayması da neymiş, o nereden çıktı onu da anlamadım. Bölüm bu hafta Çarşamba çıkıyor sadece o yüzden böyle okuyoruz. Bir sonraki bölüm gene Pazartesi çıkacak. Aramızda spoiler veren kişilerin keyiflerinin kahyası bilincine sahip olan biri yoksa spoiler ve bölümün ne zaman çıkıp çıkmayacağını pek bilemeyiz. :( Sana laf geçirmedim bu arada öyle ortaya yığdım; bu fırsatı sunduğun için teşekkür ederim. :(
:mincika::mincika::mincika::mincika::mincika:
Vay pusuda bekleyen hain. :artiz: Golden Week olayında ise dalgınlığıma gelmiş. Yani her zaman oluyor şimdi mi takvim kayıyor manasında. Birde hani bu tarz aralar yılda 2-3 defa oluyor şimdi mi takvimin kayası geldi :D

Sana yazdıktan sonra Nitian dedi dediğin olabilirmiş. Yalnız olursa ilk kez Golden Weekten dolayı takvim kayacak. İlginç.
Teşekkür ederim. Birde 2-3 tane Golden Week fazla gibi ben 1 tane diye biliyorum.Golden Week dediğimiz şey 2-3 tane resmî tatilin birleştirilip 1 hafta tatil yapılması. Bizim Kurbanı bağlayıp 9 gün tatil yapmamız gibi birşey. Yani bir yılda böyle 2-3 kere tatil yapmaz Japon’lar :respect:

Vay pusuda bekleyen hain. :artiz: Golden Week olayında ise dalgınlığıma gelmiş. Yani her zaman oluyor şimdi mi takvim kayıyor manasında. Birde hani bu tarz aralar yılda 2-3 defa oluyor şimdi mi takvimin kayası geldi :D
Diğerlerinde farklı ulusal tatiller oluyor da bu Golden Week denen meretin içerisinde bissürü kutlama, özel gün falan var; öyle işte. :( Diğer yandan dediğin gibi şimdi niye kaysın. :( Hadi senin de gönlünü yaptım hadi. :(

Diğerlerinde farklı ulusal tatiller oluyor da bu Golden Week denen meretin içerisinde bissürü kutlama, özel gün falan var; öyle işte. :( Diğer yandan dediğin gibi şimdi niye kaysın. :( Hadi senin de gönlünü yaptım hadi. :(
Nobel Barış ödülü, Uluslararası Arabuluculuk Ödülü ne varsa sana verilmeli Başkan senin gibi insanları kırmadan gönlünü yapan başka biri varsa göster ona verelim ödülü :alkis:

Bugün sayende dejavu yaşadım. Daha önce bütün ulusal bayramları Golden Week sanıyordum hani bzim bayram dememiz gibi. Sonradan öğrenmiştim tam olarak ne olduğunu. Burada da dedim ya dalgınlıkla o bayramları da kattım işin içine işte :D Aman hastayım la benle uğraşmayın. Yattığım yerden size laf mı yetiştireceğim bir de :D

Teşekkür ederim. Birde 2-3 tane Golden Week fazla gibi ben 1 tane diye biliyorum.Golden Week dediğimiz şey 2-3 tane resmî tatilin birleştirilip 1 hafta tatil yapılması. Bizim Kurbanı bağlayıp 9 gün tatil yapmamız gibi birşey. Yani bir yılda böyle 2-3 kere tatil yapmaz Japon’lar :respect:
Ona da dedim dalgınlığıma gelmiş işte. Diğer bayramları da Golden Week'e kattım.

Nobel Barış ödülü, Uluslararası Arabuluculuk Ödülü ne varsa sana verilmeli Başkan senin gibi insanları kırmadan gönlünü yapan başka biri varsa göster ona verelim ödülü :alkis:
Bundan sonra Amaneden Barış Ödülü verilecek. :oleyo:
Bugün sayende dejavu yaşadım. Daha önce bütün ulusal bayramları Golden Week sanıyordum hani bzim bayram dememiz gibi. Sonradan öğrenmiştim tam olarak ne olduğunu. Burada da dedim ya dalgınlıkla o bayramları da kattım işin içine işte :D Aman hastayım la benle uğraşmayın. Yattığım yerden size laf mı yetiştireceğim bir de :D
Efendi efendi! Git dinlen.

YP, BIG NEWS! Demiş. Umarım üç haftadır beklediğim şey olur da bölüm ismi BIG NEWS! olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık