Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 902: Son Düzlük

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 102 47.9%
  • İyi

Kullanılan: 62 29.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 12.2%
  • Kötü

Kullanılan: 8 3.8%
  • Çok kötü

Kullanılan: 15 7.0%

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiçbir zaman bu kadar doğrudan olmadı. Her zaman şaşırtıcı bir şekilde olayların üstüne gidildi. Sanji birazcık vicdan azabı mı duydu? :D Tayfanın pek umrunda değil Pedro'nun ölmesi. Attığım sayfaları okumamışsın demek ki.:S Arkadaş şu dediğini yazabilmek için bana göre bunca zamandır okuduğun bu seriden hiçbir şey anlamamış olmak gerek.

Olay basit değil.:D Bizim tayfanın olayları çözüşü hiçbir zaman çoğumuzun göremediği açıdan olmuştur. Zaten olayın şaşırtıcı tarafı hep bu olmuştur. Teselli kim edilir? Bir olayda herhangi bir suçu olduğu bilinen adam teselli edilir.:D Ee bu bir anlamda hatasını ona hatırlatmaktır. Suçu ona yüklemektir. Tayfa yeri geldi mi bu kadar inceden düşünebilen tayfa. Ben diyorum ki sanki hiç böyle bir şey olmamış gibi davranıyorlar bana kalırsa. Buna da değinilecektir ilerde. Birazcık sabret bence.

Öncelikle arc bitti. Şu saatten sonra Luffy'leri gemide çok üzgün çizip çizmemesinin önceki arc'a ya da sonraki arc'a yapacağı bir etki yok. Neden onları herkesin beklediği davranışta çizmek yerine çok zıttı bir halde çizsin? Oda sence düşünmüyor mudur ben bunları böyle şen şakrak çizersem okuyucular böyle düşünür diye. Hem de benim 900 bölümdür çizdiğim kişiliği ters düşer diye? Bence kesin düşünüyordur. Hem ortada senaryo yüzünden karakterlerinden ödün verilmesi gereken bir durum da yok.:D

Bana kalırsa bunun iki sebebi olabilir. Ya dediğiniz gibi batırdı. Ya da bunun altında bir amaç var. Bana kalırsa bir amaç var ve bence bir kaç bölüm içerisinde göreceğiz.

Sanji çok fazla da takmadı yani kederlendi biraz çok kafaya takmadı.Tam tersine tavşana gidip yakınan üzüntüsünü dile getiren özür dileyen o olmalıydı ama Carrot bizzat yanına gelip teselli ediyor belki şoktandır bilemiyorum ama Sanji uzun zamandır normal değil zaten.Onun dışında birincisi tayfa o kadar ince düşünen adamlardan oluşmuyor düz adam çoğu.İkincisi illa suçlu olan gidip teselli edilmez kişi aksi olmasına rağmen kendini çok suçlu hissediyorsa da yapılabilir.Fakat bunlar herhalde Sanji de bizim gibi çok takmıyordur diye düşünüp yanına sokulma zahmetinde bile bulunmuyorlar. :/ Tayfa çok bozdu çok öyle böyle değil.

Ölmeyen bir tayfa üyesinin ardından(neredeyse tayfa üyesiydi Vivi) üzülen Hasır Şapkalar vs kendileri için ölen Pedro ve kendilerini korumak için ölüm tehlikesi altına giren Jinbei'yi bir kalemde unutan Hasır Şapkalar. Ayıp ayıp. Bu bir Luffy'e mal edilemez ama Luffy de kaptan sonuçta.
Bu arc çok fazla ayıp vardı hasır şapka tayfası için.Önce Sanji'nin yaptıkları ve sonra 2 tane daha geldi.

Jinbei'yi kolayca arkada bırakmak.
Pedro öldükten sonra gülüp eğlenmek.

Özellikle ilkinde ana karakter o eski kişi olmadığını kanıtlamış oldu.Bari mangaka bakın bunlar değişiyor kötüleştiler veyahut olgunlaşıyorlar diye göndermeler yapsa ama o da yok aynı tas aynı hamam.Hala tayfa iyilik meleği mükemmel insanlar olarak gösteriliyor profilde.Açıkçası ben bu sahtekarlığa karşıyım ilk olarak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık