Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 902: Son Düzlük

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 102 47.9%
  • İyi

Kullanılan: 62 29.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 12.2%
  • Kötü

Kullanılan: 8 3.8%
  • Çok kötü

Kullanılan: 15 7.0%

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu ark Luffy olmaz büyük ihtimalle. Kapakta da Vivi'nin tayfadan biri olduğuna vurgu yapılmış. Olayların onun etrafında şekillendiği bir ark olacak gibi.
Vivi'nin diğer prenseslerle Luffy hakkında konuşmasını dört gözle bekliyorum. Hatta kralların masada Luffy'yi öven sözler söylemesini de. Sizin shichibukai'lar ülkemi mahvetti korsanın biri bizi kurtardı gibisinden muhabbetler efsane ötesi olur.

Hayaller Ryokugyu,Dragon hayatlar Vivi,Cobra,Shirahoshi olmasın da ne olursa olsun.Beklenti çok arttı hayal kırıklığına uğrayacakmışız gibi hissediyorum.:/

Hayaller Ryokugyu,Dragon hayatlar Vivi,Cobra,Shirahoshi olmasın da ne olursa olsun.Beklenti çok arttı hayal kırıklığına uğrayacakmışız gibi hissediyorum.:/
Beklentiye girme o zaman kardeş. :( Tek bir beklentim bile yok valla. Ben şefe güveniyor, yiyeceğimi kurcalamıyor, lezzetini tahayyül etmiyor ve harika bir yemeğin tadını çıkartıyorum. :oleyo:

Beklentiye girme o zaman kardeş. :( Tek bir beklentim bile yok valla. Ben şefe güveniyor, yiyeceğimi kurcalamıyor, lezzetini tahayyül etmiyor ve harika bir yemeğin tadını çıkartıyorum. :oleyo:
Ben o şefe hiç güvenmiyor,yemeğin tadını merak ediyor,kötü olucağını düşünüyor...:oleyo2: Şaka maka Ryo gözüksün kalanı umrumda değil ya.

Vivi'nin diğer prenseslerle Luffy hakkında konuşmasını dört gözle bekliyorum. Hatta kralların masada Luffy'yi öven sözler söylemesini de. Sizin shichibukai'lar ülkemi mahvetti korsanın biri bizi kurtardı gibisinden muhabbetler efsane ötesi olur.
O sahneler garanti zaten. Bakalım toplantı temalı bir arkı nasıl işleyecek Oda efendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık