Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 902: Son Düzlük

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 102 47.9%
  • İyi

Kullanılan: 62 29.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 12.2%
  • Kötü

Kullanılan: 8 3.8%
  • Çok kötü

Kullanılan: 15 7.0%

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
puding için üzüldüğümüz
brulee sempatik
big mom çılgın
sanji için hüzün öfke bir arada yaşadığımız
luffy için hem kızıp hem gururlandığımız
katakuri için keşke tayfaya zorla kolundan tutup götürülmeli geçmişine üzüldüğümüz
Pedronun ölümüne üzülüp birşey olurda ölmediğini görürüz düşüncesi
Balık adamlara sevinip arkada bıraktıgımız için kızdığımız
Germa kızıp ve yardımları için şükran duydumuz
Bege ve tayfasına yardımları için teşekkür ettiğimiz

Bir okadar çılgın bir okadar maceralı hüzünlü ve güzel sonlu arc olduğunu düşünüyorum.

öncelikle echiiri odaya ve forum yöneticilerine yorum yapan herkese teşekkürler.

Zamanında bir sanatevi açmıştık ve burada bazen one piece sohbetleri düzenler one piece felsefesi hakkında konuşurduk. Lisede öğretmenlik yaparken 50 bölüm one piece izleyen herkesin performans notuna 100 verirdim direk. Hatta sınıfta yapılması yanlış olan 1. kural one piece'e hakaret etmekti :) Ama malesef one piece artık sağda solda savunduğum ve anlattığım ne varsa onlara aykırı bir izlenim oluşturuyor bende.

neye yaradı şimdi sanji'nin tutup buraya gelmesi? Açıkça kaptanına güvenmediğini göstermiş oldu bu adaya gelerek. Madem luffy'nin olayları halledeceğine inancın yoktu sonra neden geri vazgeçip tamam tamam ikna oldum geliyorum sizinle moduna giriyorsun.

Yine de umudumu kaybetmiyorum. Bir an önce wano gelsin de Japonya'nın dış dünyaya açılmasını izleyelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık