Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 902: Son Düzlük

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 102 47.9%
  • İyi

Kullanılan: 62 29.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 12.2%
  • Kötü

Kullanılan: 8 3.8%
  • Çok kötü

Kullanılan: 15 7.0%

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-Her ne kadar Brulee nin karakter değişimi bana çok hızlı gelse de Katakuri-Brulee olayı enfesti. Zaten her zaman sevmişimdir bu abi-abla-kardeş olaylarını.

-Chopper bu sefer Luffy'ye serum falan takmış. Oda duydu herhalde onun üzerinden dönen oyunları.

Çocukluk kısmı Kata’nın kardeşlerini koruma isteğinin nasıl oluştuğunu güçlenme nedenini vb. anlatıyor fakat asıl önemli olan kısım ;
Brulee ilk olarak öne doğru düşüyordun neden sırt üstü düştün diyor Kata da ilk defa sırtının üstüne dusmedigini bunun koca bi yalan oldugunu söyleyip cocukluklarına geçiyorlar kritik nokta ise bundan sonra başlıyor hatta Brulee’e sen de mi geleceği görebiliyorsun diyor ?!​
Brulee Kata’ya Luffylerin nerde olduklarını biliyorum kaçtılar diyor .Kata zaten olanların farkındaymış ifadesi takınıyor Brulee ise son olarak “biliyordum” Yani burdan Katakuri Luffy’e bilerek yenildi yada kendini bile bıraktı anlamı çıkabilir hatta bence çıkar.
Brulee şimdi geleceğimi görüyor ? Ama ''biliyordum'' sözüyle illa Kata'nın Luffy'e bilerek yenildiği manası çıkmaz.Kata'nın Luffy'e saygı duyduğunu anladığından demiş olabilir belkide.

Brulee şimdi geleceğimi görüyor ? Ama ''biliyordum'' sözüyle illa Kata'nın Luffy'e bilerek yenildiği manası çıkmaz.Kata'nın Luffy'e saygı duyduğunu anladığından demiş olabilir belkide.
Onu Katakuri mecazi anlamda da söylemiş olabilir ; gerçek anlamda da söylemiş olabilir onun kararını verecek olan TFF’dir kararı onlara bırakıyorum.

Ancaak ; biliyordum ifadesini orda deyim yerindeyse çok sinsice ve kafasında bir damla ter ile söylüyor bence o kelime bayağı bilerek yenildiği en azından kendini bilerek bıraktığı anlamına geliyor. Ki zaten öncesinde neden öne düşebilecekken sırt üstü düştün diye de soruyor Brulee. Türkçe çeviri gelince daha net anlaşılacaktır.

Boş bir geçiş bölümü bekliyordum önyargılı başladım okumaya ama çok güzel bir sayıydı sanjinin hüznü pudding in hüznü çok güzel yansıtılmış.Katakurinin geçmişinden küçük kesit iyiydi.Katanın brule ile straw hat hakkındaki diyaloğu ve tavrı çok iyiydi bir gün lastik oğlanla yolları tekrar kesişecek ama bu sefer düşman olmayacaklar oda bunu kesinlikle hissetmemizi istedi.Mugiwara en önemli yeteneğini kullandı gene geçtiği her yerde insanların saygısını ve sempatisini kazanmak çok önemli bir yetenek ve lastik oğlanı bir gün kral yapacak olan şey bu yeteneği.Arc ın en önemli özelliği luffy nin yeni power up ı(çok işine yarayacak herşeyi değiştirir bu özellik) naminin zeusu kapması ve bana göre seri için en önemlisi karizma bir karakter kazandırdı seriye katakuriyi karizma olarak shanks mihawk ve zoronun yanına koyarım.

Son düzenleme:
Katakuri ile Luffy’nin ortak yönleri var. Ve Katakuri de Luffy gibi adamın dibi bunu görüyoruz.

Katakuri gerçekten şu arc’ın Yıldızı.

Ya adam akıllı söylesenize niye okuyucuyu kandirmak icin bi tarafinizi yirtiyorsunuz.Wano bekliyoruz riveria geliyor.Cikip Wano gelcek diye diye 5 yıl geçicek.
Aylar öncesinden belli olan bir şeydi zaten.
Wano arcın 2019 da geleceği açıklaması yapıldı Oda tarafından.
Oda Wano ile ilgili olarak 9 Kasım 2017'de çıkan Super Kabuki 2 One Piece Grand Live isimli kitabın röportajında bundan bahsetti ama röportajın kendisi Haziran ayında yapılmıştı. O sebeple 2019'da girileceği kesin değil ama muhtemel diyebiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık