Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 902: Son Düzlük

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 102 47.9%
  • İyi

Kullanılan: 62 29.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 12.2%
  • Kötü

Kullanılan: 8 3.8%
  • Çok kötü

Kullanılan: 15 7.0%

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • Şarkı'nın 'bencil' diye anılması ve akabinde gelen sözleri...Hasır Şapka tayfasına ucu dokunuyor gibi. Sanki kefaret vermeden bu bölgeden çıkış yok ve Hasır Şapkaların kefareti balık adamlar ve Germa oldu.
  • Bir sayfa öncesinde kurtarmak istedikleri kişileri geride bırakmaları yetmezmiş gibi, üstüne onları kurtarmaya geleni de bırakmaları ve bu iki grubun yakalanmasının ardından tayfanın eğlenceye dönmesi bana Oda'nın bunu okuyucuya bile isteye bu hissi verdiği yönünde.
  • Hatta sondan bir önceki sayfada Zeff'in aşçılarından birinin 'bunlar kötü adamlar' demesi( evet orada lokantadaki korsanları kastediyor lakin sanki bir göndetme var)... Oda bilerek yapsa neden yapıyor? Sanki Hasır Şapka'ların 'satıcı' olduklarını okuyucuya geçirmek istiyor. Belki ilerleyen Arclara hazırlıktır.
  • Zeff'i görmek çok güzel. Seride gerçek bir baba varsa o Zeff'tir.

Brulee konuşunca Katakuri hemen ayılıyor.
Katakuri öne doğru düşecekken bilerek sırt üstü düşmüş. Brulee sebebini merak ediyor...
Daha sonra kaçtıklarını öğrenince ki gülüşü ve Brulee'nin biliyordum demesi...

Katakuri bana bir nevi bilerek yenilmiş gibi izlenim bıraktı. Luffy'i belki gene yenemezdi ama zamanında tayfayla buluşmasını engellerdi diye düşünüyorum.

O kısmı yanlış anlamışsın. Katakuri için uyurken bile sırt üstü yatmıyor denildi. Adam ortada kimse yokken sırt üstü yattığını söylüyor. Dövüş ile alakası değil yani sırtın yere gelme olayı.
Doğru söylüyorsun. O zaman hala bir sıkıntı yok zaten yemek yerken sırtının yere geldiğini gördük.

Renkli kapak resminde chopper i görmedim, varmı bulan. Sayıyorum sayıyorum hep eksik. Dedim tayfa sıralamasına göre bakayım o zaman fark ettim.

• Şarkı'nın 'bencil' diye anılması ve akabinde gelen sözleri...Hasır Şapka tayfasına ucu dokunuyor gibi. Sanki kefaret vermeden bu bölgeden çıkış yok ve Hasır Şapkaların kefareti balık adamlar ve Germa oldu.
  • Bir sayfa öncesinde kurtarmak istedikleri kişileri geride bırakmaları yetmezmiş gibi, üstüne onları kurtarmaya geleni de bırakmaları ve bu iki grubun yakalanmasının ardından tayfanın eğlenceye dönmesi bana Oda'nın bunu okuyucuya bile isteye bu hissi verdiği yönünde.
  • Hatta sondan bir önceki sayfada Zeff'in aşçılarından birinin 'bunlar kötü adamlar' demesi( evet orada lokantadaki korsanları kastediyor lakin sanki bir göndetme var)... Oda bilerek yapsa neden yapıyor? Sanki Hasır Şapka'ların 'satıcı' olduklarını okuyucuya geçirmek istiyor. Belki ilerleyen Arclara hazırlıktır.
  • Zeff'i görmek çok güzel. Seride gerçek bir baba varsa o Zeff'tir.
Güzel yorum.

Katakuri daha da sevdirdi kendini. Yaptığı herşeyi, tüm rolleri özgüven eksikliği yüzünden değil ailesi için yapıyormuş meğerse.

Sevinmeleri cidden içten mi onu merak ediyorum. Sanki öyle davranmaya çalışıyorlar gibi. Sanki kötü şeyler yaşamamışlar birilerini kaybetmemişler ortamdaki o kötü atmosferi yok etmeye çalışıyorlarmış gibi geldi bana.

Carrot teselli vermeye geliyor Sanji'ye sonra kendisi ağlıyor. Ardından o sahnede onun da bağırdığını görüyoruz. Bana biraz yapmacık geldi tavırlar. Sonraki bölümlerde belli olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık