Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 901: Ölsen Bile, Ölme!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Osmanlı İmparatorluğu gibi artık Luffy'nin yükselişi tüm dünyada resmi olarak başlasın. Çağ değiştirsin reis :D Artık küçümsenmesi olayı biter ödülü 1 milyar civarı olursa diye düşünüyorum. Bakalım arc sonu göreceğiz :)
Yonko mekanına girdi, iki komutanını (biri aynı zamanda sağ kolu) indirdi ve poneglyphinin bir kopyasını aldıktan sonra tayfasından kimseye bir zarar gelmeden mekandan kaçtı. Olaylar hiçbir oynama yapılmadan bu şekilde aktarılırsa Shanks’ın tepkisini görmek isterim. :D

Yonko mekanına girdi, iki komutanını (biri aynı zamanda sağ kolu) indirdi ve poneglyphinin bir kopyasını aldıktan sonra tayfasından kimseye bir zarar gelmeden mekandan kaçtı. Olaylar hiçbir oynama yapılmadan bu şekilde aktarılırsa Shanks’ın tepkisini görmek isterim. :D
Poneglyph'in kopyasının alındığını daha Linlin bile bilmiyor. Hatta Brulee hariç kimse bilmiyor Koca Ana Korsanlarından büyük ihtimalle. Morgans'ın bilme imkanı çok az. Cracker'in yenilgisi de Morgans tarafından bilinmiyor olabilir. Katakuri'nin yenilgisi ve Tüm Kek'den kaçış zaten yeterince "BIG NEWS":D.
Şatoyu yıkıp, çay partisini mahvetmek de var, onları saymadım artık.

Aynen öyle . Shanks sakesini yudumlar, parti verir kesin :D Bu zamana kadar hep yaptıkları gizlendi hepimizin bildiği gibi. Bu yüzden bu sefer tüm dünya öğrenirse daha güzel olaylar olur ve küçümsenmesi de biter diye düsünüyorum. Her düşman tarafından küçümsenmesi olayı da belki böylece son bulur :)

Aynen öyle . Shanks sakesini yudumlar, parti verir kesin :D Bu zamana kadar hep yaptıkları gizlendi hepimizin bildiği gibi. Bu yüzden bu sefer tüm dünya öğrenirse daha güzel olaylar olur ve küçümsenmesi de biter diye düsünüyorum. Her düşman tarafından küçümsenmesi olayı da belki böylece son bulur :)
Yine küçümsenir sonuçta kaido ile savaşaçak ama dof kata sınıfında adamlar küçümsemez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık