Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 901: Ölsen Bile, Ölme!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Suyun altında Owen baya iş yapıyor fakat her türlü balıkadamlar daha etkili hiç birşey yapamasalar zaman kazanıp en derine kaçıp gidebilirler aslında.

Ölmez.
Senin kulisin haberi de 902 içindir muhtemelen. Belki önümüzdeki hafta tayfa gösterilmez. Aslında 2 bölüm gösterilmese iyi olur.

O bu kadar önemli ve etkileyeci yansıtılmaya çalışılmamıştı. Wano'da görüşürler muhtemelen. Bu daha çok Sanji'ye seni burada bekleyeceğim demesi gibi. Er ya da geç buluştular orada.

Ya da Jinbei ölür görüşemezler ancak bunun olması için Luffy'nin geri dönmesi ve savaşması gerekir. Koskoca Jinbei'nin ölümünü etkileyici kılmak için yeni bir aksiyon çizer Oda. Tayfa dövüşür ama Jinbei ölür.

Luffy'ler dönmez ise. Hemen hemen tüm Güneş Korsanları, Jinbei, Pekoms ve Pedro birlikte önemli bir anda Wano'ya dalarlar.

Mascato'nun ölmediğini görmemiz bir şeye bağlanır. Bu da Pedro olur.
Pekoms Pedro'nun kendini feda ettiğini biliyor. O an neredeydi hatırlamıyorum ama bir şekilde onu bulup tedavi ettirmiş olabilir. Hatta eğer Mascato kendi yaşamı dışında vatandaşlardan toplanan yaşamlarla da ömrü uzatıldıysa bir şekilde yalan söyleyerek BM istedi diyerek aynı şeyi Pedro için de yaptırmış olabilir.

Ben dram kasıldıktan sonra öldü dediklerimizin geri dönmesini istemem. Pell gibi.. Pedro da ölsün isterim. Ama Oda bu belli olmaz.

-

Arc bittiyse ya Tayfa Wano'dan sonra geri dönecek ya da BM peşlerine düşecek ve bir yerde tekrar savaşacaklar. Ama bu savaşta Katakuri olmaz. Katakuri bir şekilde yolunu çizecek ya da Luffy'nin yoluna çıkmak istemediğini söyleyecek diye düşünüyorum. Smoothie ile Zoro dövüşebilir belki bu sebeple saklıyordur Oda. Yine gücünü görmediğimiz Snack de o savaşta yer alabilir. Mont-d'or olmaz çünkü Tayfa'ya tek atar o : ))

PUDDİNG Sanji'ye ne dedi bilmiyoruz hala. Aralarında geçen bu diyalogda bir gün tekrar bir araya gelme dilekleri olabilir.
Tayfa geri döndüğünde Pudding'i de alır.
Pedro geri gelirse büyük hayal kırıklığı yaşarım adam ne güzel roger fb si ile öldü. Bir karakter daha güzel ölemezdi.
Mascato nun geri dönmesi bm nin her ruhunu çektiği kişinin ölmemesinin bir göstergesi bence.
Pudding sanji ye ne dedi bende çok merak ediyorum. Sanjiye biraz sinir oldum bu bölüm insan hiç mi geriye bakmaz ailesine ne olduğunu görmek için. Hani reiju için bakaydı bari. Umarım yanılırım ve sanji babasına yardıma gitmiş olur zaten başlarda görünüyor sonra kayboluyor.

Smoothi tatlı komutanı hmmm. Oven de bir adanın kaymakamı. Bakıyoruz oven tek başına tutuyor balıkadamları. Smoothi de zürafa sıkam millete içirem derdinde.

X drake-Urouge-Luffy-Law-Teach kalanlar çöp bana göre. Morgans'ın da yorumuna bakarsak bu isimler ortaya daha çok cıkıcak gibi xd

Korsanlar kralı olmak için yola çıktım.
Öleceksem de en azından denerken ölmüş olacağım!
Hiç kimseden kaçmam!!! diyen bir kaptan tayfasını geride bırakarak kaçıyor.
D.iradesiymiş korsan kralmış...

Haşlanmış balığın tadı güzel olmaz ya :/ Şaka bir yana bir şekilde kaçacak bu balıkadamlar. Jinbei gibi bir kaç kişi şu Kairyu İpponzeoi tarzı birkaç hareket yapıp birkaç gemi batırırlar diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık