Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 899 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sonunda adadan ayrılıyoruz .Haftaya ucundan kıyısından zoroyu görmemiz zor ama belki gösterir.Oda bu arkta Sanjiye prens rolünü verdi. Zorodan prens olmaz ama olsa olsa Fedai olur diye düşünüyorum.Ailesini göreceğimizden eminim.Wano Zoronun arkı ve Sanji gibi acıtasyon olacağını zannetmiyorum.

Ben daha çok olur da pastadan sebeb bayılır ve kendinden geçerse bunun meyvesi sayesinde ortalıklarda dolaşan homieler,prometeus ve zeus a ne olur onun merakındayım

Ben daha çok olur da pastadan sebeb bayılır ve kendinden geçerse bunun meyvesi sayesinde ortalıklarda dolaşan homieler,prometeus ve zeus a ne olur onun merakındayım
Thriller Bark'daki zombiler ve Sugar'ın oyuncaklarının sonu gibi olur büyük ihtimal. Ama bu saatten sonra bayılmaz aksine kendine gelir diye düşünüyorum.

Sanji pastayı niye bu kadar sahipleniyor? Bege gibi bi adam da zehir koymama durumunu kabul ediyor? Planları Yonkou'yu indirmekken ve bu çok süper bi fırsatken.Lan şimdi bu arc Sanji arcıydı bakıyorum bişeyde yapmadı.Düşünsenize Big Mom ölüyo pasta ile suikast düzenlemiş oluyo Sanji. Aslında güzel olurdu da işte..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık