Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 899: Son Direniş

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    197
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neden diyordu sanji neden. oda sanjiyle dalga geçmeye devam ediyordu. Fanlar ağlıyordu sanji korkmayın powerup alıcam diyordu. Oda bir bölüm yine sanjiye vuruyordu sanji haykırıyordu zoro fanları gülüyor ve sonrasında onlarda ağlıyordu zoro 1 yıldır yoktu neden diyordu zoro neden 2 yıl boşa mı çalıştım neden gözükmüyorum? Zoro fanları ağızlarındaki kılıçlarla ağlıyordu. Oda gülüyordu...

Neden diyordu sanji neden. oda sanjiyle dalga geçmeye devam ediyordu. Fanlar ağlıyordu sanji korkmayın powerup alıcam diyordu. Oda bir bölüm yine sanjiye vuruyordu sanji haykırıyordu zoro fanları gülüyor ve sonrasında onlarda ağlıyordu zoro 1 yıldır yoktu neden diyordu zoro neden 2 yıl boşa mı çalıştım neden gözükmüyorum? Zoro fanları ağızlarındaki kılıçlarla ağlıyordu. Oda gülüyordu...
Hani her şey tamam da ağızlarında kılıçlarla ağlıyordu ney ya :hhh:

Goldberg'in kalkanı niye öyle la?
Prometheus pastayı eritmiyor mu yav? O kadar uğraştı Sanji be!
Mon't D'or'un yanında kitaba bağlanmış lavuklar var resmen. :D Bayılıyorum adamın yeteneğine. Bir de esasında durumu kontrol etmek için uğraşıyor da herif; bana kalırsa başarısız bir stratejist falan da değil ama eli biraz dandik.
Sol alttaki bıyıklı reyiz efsane.
Ulan demiştim ben, Nostra Castello alevler içindedir diye.
Judge'ın, Sanji için söyledikleri onun prensipleri ve hayat görüşü doğrultusunda kötü olsa da Sanji'nin yaptığı her şey esasında iyi ve özgeci olduğu için Luffy teşekkür ediyor.
Cinin maşallahı var yav. Ama Daifuku'nun yaptığı o hareketler çok yanlış anlaşılır çok. :(
Wadatsumi!

897'de verdiğim spoiler

Tutan kısımların altını çizeyim. :oleyo:
Hajrudin'in ahbaplarından biri var kapakta. Vinsmoke'lar Sanji'leri korur. Kıyıya ulaşmayı başarmış olan Sunny, Luffy ve Sanji'yi alır ve gerisini Vinsmoke'lara bırakır. Bege'ler gittikleri adaya ulaşırlar fakat gemileri alev içindedir ve BM pastayı yemeye başlar. Bölüm Sanji ve Smoothie'nin karizma bakışlarıyla biterken, editör notunda bir savaş sinyali verilir.

Bu da 898 uydurması

:oleyo:
Güzel bölüm, beğendim.
echiri oda tşk :D 900 bölüm için spo bekliyoruz :D

echiri oda tşk :D 900 bölüm için spo bekliyoruz :D
900. Bölüm

Gerth 901. bölüme kaldı; zira renki bir şeyler çizdim. 900 diye eğlendireyim milleti dedim.

...şeklinde anlatmaya başlarken telefonun şarjı %59'dan 0'a vurunca spoiler veremedim. Ben bunu bir işaret olarak alıp susuyorum. 4-5 gün daha sabredin! :oleyo:

Jinbe Luffy onu tayfaya davet ettiğinde, "İşlerimi hallettikten sonra geldiğimde tekrar tayfana davet eder misin?' diye sormuştu yanılmıyorsam. Hazır Jinbe’nin eski tayfası da olay yerindeyken 900. bölümde Luffy tekrar Jinbe'yi tayfaya davet edecek ve 900. sayı da böylece ayrı bir yere sahip olacak bence.

Yarar ama affetmez diye Oda kıstırıyor gücünü.
Ben de öyle düşünüyorum ama bu kadar pasif kalmamalıydı.

Jinbe Luffy onu tayfaya davet ettiğinde, "İşlerimi hallettikten sonra geldiğimde tekrar tayfana davet eder misin?' diye sormuştu yanılmıyorsam. Hazır Jinbe’nin eski tayfası da olay yerindeyken 900. bölümde Luffy tekrar Jinbe'yi tayfaya davet edecek ve 900. sayı da böylece ayrı bir yere sahip olacak bence.
Mantıklı geldi :good:Umarım dediğin gibi olur :sapkali:

Haydaaa. Niye söylüyorsun? :(

900. Bölüm

Gerth 901. bölüme kaldı; zira renki bir şeyler çizdim. 900 diye eğlendireyim milleti dedim.

...şeklinde anlatmaya başlarken telefonun şarjı %59'dan 0'a vurunca spoiler veremedim. Ben bunu bir işaret olarak alıp susuyorum. 4-5 gün daha sabredin! :oleyo:
Hocam ödül yükselt biraz.500 milyon nedir :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık