Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 899: Son Direniş

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    197
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arc'ın misyonu:
-Pone kopyası almak
-Germa ve Bigmom'ı tanıtmak
-Luffy'yi güçlendirmek
-Bigmom'ın düşmesine sebep olmak(?)

Bunlar sağlandı ve bitti artık. 2-3 bölüme kalmaz arc biter.

@amaneden
Görünüşte saf gibi duruyor ama kafa zehir gibi. :oleyo2:

@twei
Aynen onu diyorum işte. O karmaşada kimin aklına gelecek zararsız misafirleri durdurmak? Normal yani rahatça gitmiş olmaları.
Nasıl kimin aklına gelir :S Mont-d'Or başından beri misafir olarak görmüyor demek şu son dediklerine bakarsan. Mont'un hatası bunları hapsetmemesi, kafası çalışmıyor demek ki.

Gazete haberiyle düşecek garibim BM yanarım yanarım ona yanarım. En vasıfsız yonkou olacak gözümüzde oysa ki en güçlüsü değişik değişik handikaplar koyulmasa.

Sanji'de sözde baratie için geldi ayaklarına ama ben buradan kaçsam bizim zeff'in içinden geçerler demiyor. Gerçi oda değil bütün tayfanın yakınlarının öldürülmesi lazım BM yaşarsa. Acaba kim düşürecek denizciler mi yoksa karasakal mı ? Karasakal son boss olacağını düşünürsek ve WB'nin düşüşe bakarsak daha yakın durmakta. En son ölen tüm yonkou'ların meyvelerle karşımıza çıkması gibi epik bir durum bile yaratabilir.

Judge'nin söylediklerini Luffy'nin övgü olarak anlaması muazzamdı. Sanji, cinle kısa süre çarpışmak zorunda kalacak gibi ama fazla uzamaz.

Goldberg'in kalkanı Carmel Ana'nın işi büyük ihtimalle.
Mont D'or'un kitaplarla olan panelini beğendim. Meyvesi cidden güzel lan adamın.
Morgans Kata'nın yenilgisini duymamış olsa bile haberler yeterince büyük zaten. Luffy'nin Kakao adasından çıkacağı belliydi. Yenilmez adamın Luffy'nin ayna dünyasından çıkmasını ve Kakao adasındaki ordunun Luffy'nin kaçmasını engelleyememesi zaten büyük haber. Kaldı ki adam haberleri herkesle birlikte öğrense haberci olmaz zaten, vardır haberi sızdıracak muhbirleri. Adam uçuyor zaten, kendi bile uzaktan gözleyebilir.
Nuts adası paneli ve sonrasındaki bütün paneller pastanın etkisinin büyük olacağını gösteren paneller. Keza Judge-Luffy konuşması. Koca Ana'nın krizleri tamamen iyileşebilir, alınan yaşamlar sahiplerine dönebilir. Gelecek bölüm garip şeyler olacak.
Şimdi balıkadamların yardıma gelmesi, partide Germa'nın anlık kıvılcımı gibi bence. Onlardan fazla iş yaparsalar çok sıkıntı olur, Jinbei ve Sanji Wadatsumi'yi dinlene dinlene dövdüler, Charlotte Smoothie'nin çok rahat alması lazım, büyüklükse o da büyür yani.
Oda'nın fantezilerinden de bir kesit gördük resmen, o kedi kız nedir? Mink-insan kırması desem mi bilemedim.
Nostra Castello'nun yok oluşu bizim tayfanın plot armorla nasıl korunduğuna güzel bir misal teşkil ediyor benim için. Neyse ki diğer karakterlere o kadar torpil geçmiyor Oda.
Bu arcla deniz savaşına en yakın şeyi görmüş olduk. Karşılıklı olarak daha fazla gemiyle, saldırı-savunma düzenleri ve taktikli deniz savaşı da görürüz inşallah. Karşı tarafın sayıca fazla olup, bir bizimkilerin aşırı zekilikle sıyrıldığı deniz savaşı olmasın.
İyi bölüm, arcın gidişatına göre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık