Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 898: Kesinlikle Geri Döneceğiz!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    205
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Boş konuşuyorsun MoP. Tamamıyla Oda'nın keyfi işleri. :(
Hı? Trolleme beni bebeğim :|
Ayrıca Oven nasıl bir mantra fakiridir ya, azıcık da mı geliştirmedin ezik herif? Dibinde Sanji durur farketmez, yanından Ichiji dalar farketmez, tam bir looser. Boşuna SClıktan uzak tutmamış bu eziği Kocana.
@twei
Sen de mi reis? :| Resmen Kocana conoları durumuna düştüm, önce amaneden sonra twei...

Güç farkı o kadar fazla ki Kata'dan yarım yiyen adamın şu an diğerlerine karşı şov yapması noluyoruz lan dedirtiyor. Karizmaları çok fena çizildiği için şimdi bu sahneler ister istemez garip geliyor insana biraz.

Spoiler konusunda da yazmıştım. Bizimkilerin bu gevşekler tarafından kurtarılması hiç hoşuma gitmedi. Bölümün tansiyonu yüksek, aksiyonu boldu ama içime sinmedi yine de. :S

Şelale Dayı'nın dediği gibi; Anlatmaya gerek yok, görüyoruz rezaleti..:s Hadi inş. bu son olur da Sanji'nin yükselişi başlar artık. Neyse bölümün en güzel tarafı Reiju <3

Bu arada Sanji yerine Zoro olsaydı o meydanda kim varsa hepsini keser, aynanın önüne oturur içkisini yudumlarken beklerdi Kaptan'ı..:D

Germa'ya iade-i itibar yapmak için çizilmiş bir bölüm. Çöpler, daha çöplere karşı. Yalnız Owen şaşırttı. Daha güçlü bekliyordum. Komutanlardan sonrakiler pek güçlü değil anlaşılan. Sanji vs atsa yenermiş Owen'i ama Oda, Sanji'ye böyle kıyak yapmaz tabi.

Snack ve Judge bu bölüm görünmediler. Anladınız siz onu. Canavar, ruhsuz baba da canım oğlum moduna girecek. Sanji'den özür dilediğini göreceğimiz bir sahne çizilebilir.

Geriye kaldı Sumuşi. Onu da coup de burst ile atlattılar mı tamamdır. En son geminin kolalarını tekrar doldurmuşlardı. Sumuşi tüm vasıfsızlığı ile öyle baka kalacak arkalarından.

İki arc sonra kapak hikayesi, kalan BM korsanlarının Sumuşi önderliğinde işlettiği pastaneler zinciri anlatılır.

BM ne mi olacak? Pastayı yedikten sonra hükümet indirecektir diye düşünüyorum. CP0 ajanı sırf çay içmek için bu adaya gelmedi herhalde. Kata'nın indiğini de duyduğuna göre şimdiye amiralleri adaya davet etmiş olmalı.

Hı? Trolleme beni bebeğim :|
Ayrıca Oven nasıl bir mantra fakiridir ya, azıcık da mı geliştirmedin ezik herif? Dibinde Sanji durur farketmez, yanından Ichiji dalar farketmez, tam bir looser. Boşuna SClıktan uzak tutmamış bu eziği Kocana.
@twei
Sen de mi reis? :| Resmen Kocana conoları durumuna düştüm, önce amaneden sonra twei...
Spoiler çıktığı zaman bana da tuhaf gelmişti ama bence gayet iyi çizilmiş ve mantıklı bir sahne.

Oven, Akainu'nun gelişmemiş versiyonu. Sigara içmediği için öfke krizine girmiş biri gibi takılıyor öyle. :(

Germa'ya iade-i itibar yapmak için çizilmiş bir bölüm. Çöpler, daha çöplere karşı. Yalnız Owen şaşırttı. Daha güçlü bekliyordum. Komutanlardan sonrakiler pek güçlü değil anlaşılan. Sanji vs atsa yenermiş Owen'i ama Oda, Sanji'ye böyle kıyak yapmaz tabi.

Snack ve Judge bu bölüm görünmediler. Anladınız siz onu. Canavar, ruhsuz baba da canım oğlum moduna girecek. Sanji'den özür dilediğini göreceğimiz bir sahne çizilebilir.

Geriye kaldı Sumuşi. Onu da coup de burst ile atlattılar mı tamamdır. En son geminin kolalarını tekrar doldurmuşlardı. Sumuşi tüm vasıfsızlığı ile öyle baka kalacak arkalarından.

İki arc sonra kapak hikayesi, kalan BM korsanlarının Sumuşi önderliğinde işlettiği pastaneler zinciri anlatılır.

BM ne mi olacak? Pastayı yedikten sonra hükümet indirecektir umarım. CP0 ajanı sırf çay içmek için bu adaya gelmedi herhalde. Kata'nın indiğini de duyduğuna göre şimdiye amiralleri adaya davet etmiş olmalı.
Sakazuki ‘nin arası iyi değil CP0 ile yok size amiral mamiral deyip göndermez.

Sanji'den özür dilediğini göreceğimiz bir sahne çizilebilir.
Aynen öyle. Zaten daha önce de dediğim gibi, Judge aslında Sanji'den değil kendisinden nefret ediyor. Sanji'ye yansıtıyor ki bu gerçeklikten kaçsın. Bunlar hep psikoloji. Biz yazdık bunları!!

Biz sanıyoruz ki, Sanji mermilerden sıyrıldı. Yanlış. Gerçekte olan Sanji'nin şans eseri geri çekilmesinden başka bir şey değil.
Biz zannediyoruz ki, Judge güçsüz, Sanji'yi de sevmiyor, bilhassa nefret ediyor. Yanlış. Esasında olan şu, öncelikle Judge, çocukları üzerinde deney yapıyor, kendi üzerinde değil. Yani Judge'ın duyguları var. Bu cepte. Diğer yandan Vegapunk ile birlikte çalışmış ama artık çalışmıyor. Sebep? Burasının detaylarını daha sonra göreceğiz. Gelelim Sanji'ye. Sanji'yi neden kovuyor? Çünkü Sanji'ye bakınca onu bir başarısızlık olarak görüyor; fakat dikkatinizi çekerim, Sanji'yi kendisinin bir başarısızlığı olarak geçmişteki başarısızlığıyla eşleştiriyor. Sanji'yi kendinden bir parça olarak görüyor. Hem de tamamen. Diğerleri deneyler sebebiyle farklılaşmış, ona başarısızlık hissi uyandırmıyor; ama Sanji öyle mi? Hayır. İşte bu yüzden egosuna yenik düşüp kovuyor onu. Ancak sonra pişman oluyor. Tüm gücünü de kullanmıyor. Zaten Judge'da çocuklarından güçlü. Güç sıralaması Reiju hariç belli zaten, Sanji de dahil. İşte gerçekler böyle arkadaşlar.

BM ne mi olacak? Pastayı yedikten sonra hükümet indirecektir herhalde. CP0 ajanı sırf çay içmek için bu adaya gelmedi herhalde. Kata'nın indiğini de duyduğuna göre şimdiye amiralleri adaya davet etmiş olmalı.
Bence öyle bir şey olmayacak. Nasıl Sanji; Katakuri, Luffy'e kaybedecek dedi durdu. Aynı şekilde BM'de Luffy'e kaybedecek.

Spoiler çıktığı zaman bana da tuhaf gelmişti ama bence gayet iyi çizilmiş ve mantıklı bir sahne.

Oven, Akainu'nun gelişmemiş versiyonu. Sigara içmediği için öfke krizine girmiş biri gibi takılıyor öyle. :(
Üçüz kardeşleri bu kadar güçlüyken "ben neden böyleyim?" sorgulaması kızdırıyor yan sanayi mikrodalgasını. Denizler için de çok tehlikeli bir meyve ama işte, böyle bir hamsalağa verirsen patates ederler adanı. Benim anlamadığım, elinde böyle meyveler var gidip Katakuriye Mochi Mochi veriyorsun sonra bu gerizekalılara efsane meyveler veriyorsun. Katakuride bu meyveler olsa yapabileceklerini düşün, Kocana harbi malın önde gideni.

Sözde Şanji OP'deki en hızlılar arasındaydı. Herifin Skywalk yavaş diye Niji tutup fırlatıyor. Şanji'yi Chopper'in sağ kolu filan yapsın bari. Trio filan diyoruzda, Luffy'den sonra açık ara Brook oldu Arc'ın yıldızı. Bence bu Brook arcı oldu. Şanji tayfanın çöplerinden birine döndü. Oda toparlar umarım vaziyeti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık