Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] 897: Pekoms'un Kakao Adası Kaçış Planı

'Eski Spoiler ve Yorumları' forumunda Tilqi_Gin tarafından 9 Mar 2018 tarihinde açılan konu

?

Bölüm Nasıldı?

1. Çok İyi

32.7%
  2. İyi

35.6%
  3. Orta

21.6%
  4. Kötü

5.8%
  5. Çok Kötü

4.3%
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. katakuri1907 (Üye)
    Mesaj Sayısı 453
    Üyelik Tarihi2 Mar 2018
    Orda olmaması normal sürekli görüş hakisi açık kalmıyorki burda Luffy dövüşmeye gitmediği için açık değildir ama Sanji Dofa saldırırken hakisini açmadıysa Sanjinin zekasından kuşku duyarım.

2. LonelySam (Üye)
    Mesaj Sayısı 246
    Üyelik Tarihi11 Tem 2014
    Yalnız ben Luffy'nin ilk Busoshoku da kendini geliştireceğini düşünüyordum Oda ters köşe yaptı beni.. Bakalım daha neler göreceğiz.

3. Tilqi_Gin Tai'shar Malkier!

4. twei kikiki

twei (kikiki)
    Mesaj Sayısı 7,274
    Üyelik Tarihi21 Mar 2014
    Minkler Ki'lerini saklamış, Luffy'nin suçu yok :(

5. matadorrogue (Üye)
    Mesaj Sayısı 963
    Üyelik Tarihi5 Eyl 2014
    Luffy H.h
    Zoro B.h
    Sanji K.h

Yatkın olarak ilerledikleri haki türleri ama bana göre luffy B.h de zoro dan K.h de Sanji den ilerdedir.

6. katakuri1907 (Üye)
    Mesaj Sayısı 453
    Üyelik Tarihi2 Mar 2018
    Bi de ki çıkmasın başımıza wanoda da çakra çıkartır ondan sonra

7. Mesaj Sayısı 12,836
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Zoro'da öyle bir b.haki var ki köpekbalığı ısırdığına pişman oluyor.Ah ah bu arc Sanji başka yere yollanıp Zoro arcta olacaktı ki neler neler değişirdi.Reyiz Kata'yı tutardı Luffy de Mom ile dövüşürdü.Kaybetse bile yonko ne demek görürdü.İkinci dövüşe kesin kazanır indirirdi Luffy.Şimdi tekrar geldiğinde en az 2 round atar Mom için.Zoro olsa zaten bir kez yenildiği için gelecek sefer geldiğinde tek raundda indirirdi anayı.

Kısacası Sanji külliyen zarar.Onu kaptandan sonraki adam diye alan tayfa 1-0 yenik başlıyor gibi. :/

8. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 15,123
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
  9. katakuri1907 (Üye)
    Mesaj Sayısı 453
    Üyelik Tarihi2 Mar 2018
    Şu Ace in yanındakiler kim?

10. Minato Üye

Minato (Üye)
    Mesaj Sayısı 900
    Üyelik Tarihi24 Eyl 2011
    Yatkınlık mevzusu önemli bir etken bence. Zoro, Pica karşılaşmasında; Zoro'nun yatkınlığı Gözlem hakisine olsa Pica'yı o koca taş yığınının içinde nokta atışı bulur keserdi ve çok uzamazdı mevzu. Aynı şekilde Sanji'nin yatkınlığı Silahlanma Hakisine olsa Vergo ile sabahlara kadar kapışırdı. Örnek veriyorum, dediklerimin bir kesinliği yok tabi ki.

Kemik çatlaması da önemli bence. Zoro'nun kılıçları bir karşılaşma içinde daha 3-4 kez kılıç tokuşturmuşken çatlasa sonuç ne olur? Dövüş uzarsa kılıçlar kırılır ve silahsız kalır. Dövüşün sonlarına doğru ya da dövüş bittikten sonra kılıç/bacak çatlaması çok problem değil ama dövüşün en başında bir hasar alıyorsan o iş yaş. Küçük detaylar ileriye yönelik spoiler niteliğinde oluyor zaten.

Sanji sırf germa yüzünden o duruma düşüyor ve kızdığımız nokta o. Dediğin gibi Germa olayı adamlara gösteriş yaptırmak ve Sanji ile birazda olsa aralarını düzeltip şu power up olayına girmek gibi duruyor.

Sanji'ye adam akıllı bir power up şart çünkü Katakuri ve Jack seviyesindeki adamlara mevcut yeteneklerini cilalayarak ulaşamaz. Kaptanı o adamlara yetişmek için G4 gibi çılgın bir teknik kullanırken, Sanji'nin ekstra bir şeyler olmadan o seviyelere çıkması Luffy'e hakaret olur. Sanji, Germa ekipmanına ihtiyaç duymaksızın kardeşleriyle aynı teknikleri ve hatta daha fazlasını kullansa daha güzel olur, en azından Germa ekipmanı göze batmaz.

Sanji, Zoro gibi kapalı kutu olsa gerek yok derdim bu güçlere ama şuan için cidden gerekli gibi duruyor. Zaten adamı gömdükçe gömdü Oda.

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık