Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şundan iki bölüm önce "Kritik bir saldırı savaş sonlandırır" denilmiş mi? Evet. Aksini iddia edeni görmedim ben buralarda.
Bundan 10 bölüm önce "Haki kullanıldıkça zayıflar" denilmiş mi? Evet. Bu adam 15 saattir haki kullanıyor Luffyi öldürmek için. Daha dün bölüm Mochi saldırısı yaparken armementi Luffynin armamenti çok harcadığı haline büründü. Birçok kişi de farketti zaten bu durumu.
Luffynin, formunun en güçlü saldırısını, zayıflamış bir adama gömünce kritik olmayacak da ne zaman kritik olacak?
Zamanında Luffy arenada dövüşünden Dofa kadar olan süreçte haki harcadı, zayıfladı deyince "YOOoEaaaaaaaaaaa" gibi sesler yükseliyordu.
Millet kafasına göre bir hikaye yazıyor, olan hintleri sırf kendi dogmalarından dolayı bir köşeye itiyor sonra "E. Oda sıvadı yeaaa" "Bu ne saçmalık yeaaa" demeye başlıyor. Bana gayet olmuş bir bölümken millet en kötüye basmaktan bahsediyor.Ne diyelim, basın abi :D Haklısınız, bi sizin kurduğunuz mantık doğruydu.
Bir buçuk saattir yorumları okuyorum da şu yorum baya bir özetliyor 70 sayfayı. Anlık sinir ve yüzeysel bakışlarınız biraz abartı olmuş. Fazla gaza gelmeden düzgünce bakmanızı tavsiye ederim. Her bölüm odaya yükleniliyor ama burada baya abartıya kaçmışsınız gibi. Eleştiri olmaktan çıkmış çoğu yorum. Üzücü

Eleştirilerinizden sonra düzgün seveceğiniz bir son varsa bari paylaşın da arkadaşlar biz de aydınlanalım. Gerçekten merak ettim belki iyi bir düşüncesi olan vardır

Bir dipnot olarak da bölüme bayıldığım için bunları söylemiyorum. sadece size çok oturmuş odaya bok atma zihniyeti o biraz can sıkıcı

Katakuri: Bundan sonra da Koca Ana'yı mı indireceksin?
Luffy: Bunu yapmaya çalışmak vakit kaybı olur.

Bir buçuk saattir yorumları okuyorum da şu yorum baya bir özetliyor 70 sayfayı. Anlık sinir ve yüzeysel bakışlarınız biraz abartı olmuş. Fazla gaza gelmeden düzgünce bakmanızı tavsiye ederim. Her bölüm odaya yükleniliyor ama burada baya abartıya kaçmışsınız gibi. Eleştiri olmaktan çıkmış çoğu yorum. Üzücü

Eleştirilerinizden sonra düzgün seveceğiniz bir son varsa bari paylaşın da arkadaşlar biz de aydınlanalım. Gerçekten merak ettim belki iyi bir düşüncesi olan vardır

Bir dipnot olarak da bölüme bayıldığım için bunları söylemiyorum. sadece size çok oturmuş odaya bok atma zihniyeti o biraz can sıkıcı
Onlara göre olması gereken son Luffy'nin ölmesi idi.

Katakuri: Bundan sonra da Koca Ana'yı mı indireceksin?
Luffy: Bunu yapmaya çalışmak vakit kaybı olur.
Ben dedim Zorolar da gelse Bm yenilir diye beni dinlemedi kimse. Kadın şuan neredeyse tek kaldı. Olay tamamen Oda’nın keyfine kalmış. İsterse bir karaktere nasıl kaybettirdiğini gördük.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık