Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896: Son İstek

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence katakuriyi çok büyütüyorsunuz , sonuçta luffy katakuriye gelene kadar nelerle mücadele etti gördük.
Direk karşısına çıksa bu kadar zorlanacağını sanmıyorum.

BM çiğ çiğ yer Akainuyu.

@Jason
Aksine commenderlar çok güçlü.Fakat Luffy ve Urougede güçlü.
Güçlüler ama çok güçlü değiller . Sadece E.oda güç skalasını yukarı çekti ve haki ile dövüşler daha çetin çiziliyor .

Ben eminm ki bundan 100 bölüm sonraki dövüş Kata’ı unutturacak .

Haki dövüşün şiddetini arttırdı .

İşte onlarda dahil olacak. Oruç Kaido ile bağlantılı o gelecek. Geriye bir tek Bonney kalıyor o da Kaidonun yaşını küçültmek için gelecektir bence.

Hepsini tek bir yerde işleme mantığına katılıyorum tabi bu böylede olmayabilir çünkü Lawı detaylı bir şekilde işledi Oda. D. olduğundan mı yoksa 3-4 saatte üretilen renk katmak için oluşturulan karakter olmadığından mı bilmiyorum ama bu böyle olmayabilir. Lawı işledi. Zoroyu zaten işlemek zorunda. Yani bunları işleyipte onlara amaaağn yhaaa diye kısa özet geçerse ayıp etmiş gibi olur.
Bonney'in hükümetle de alakalı bir durumu olabilceğinden belki sonra işlenir diye düşündüm.Ama tabii onunda Kaido arcta olma ihtimali var.

Hepsini Law gibi işlemeyeceği kesin bence.Law Shabondy'de bile ön plana çıkmış birisi.Aynı şekilde mf de Luffy'i kurtarması olayı da var.Law gibi işlenirse bi Kid,Drake,Bonney falan işlenir.Belki 1 isim daha çıkar ama diğerlerinin çok ayrıntılı işleneceğini sanmam.

Tabiki haklısın. Bence de adamlarda meyveden çok daha fazlası var. Mesela bir ace iklim değiştiremez ama fujiye versen o meyveyi belki değiştirebilir. Yonkolar da lastikle inecek :)
Yani hepsinin sonu lastiğin elinden gelecek :D Ace'in meyvesi Akainuda Akainunun meyvesi Ace'de olsa bana göre Akainu yenerdi. Hatta bunun konusu açılabilir. Amiraller sadece meyveden ibaret değiller bence.

Bonney'in hükümetle de alakalı bir durumu olabilceğinden belki sonra işlenir diye düşündüm.Ama tabii onunda Kaido arcta olma ihtimali var.

Hepsini Law gibi işlemeyeceği kesin bence.Law Shabondy'de bile ön plana çıkmış birisi.Aynı şekilde mf de Luffy'i kurtarması olayı da var.Law gibi işlenirse bi Kid,Drake,Bonney falan işlenir.Belki 1 isim daha çıkar ama diğerlerinin çok ayrıntılı işleneceğini sanmam.
Gene Kaido Arcda olsunda işlenişi hükümetle alakalı bir arcta olsun o farketmez.

Bencede öyle. Lawın işlenmesinde D. olmasının faktörü büyük bence. Çünkü Lawın geçmişi ile Sengokunun D.'lerin geçmişte trajedik şeyler yaşadığını söylemesi bağlantılı olduğundan Odanın sadece mesaj vermek için onu işlediğini düşünebiliriz.

Neyse bölüm konusunu genel tartışmaya çevirdik. Ağzına sağlık burada bitirelim başka zaman gene konuşuruz.

Bence katakuriyi çok büyütüyorsunuz , sonuçta luffy katakuriye gelene kadar nelerle mücadele etti gördük.
Direk karşısına çıksa bu kadar zorlanacağını sanmıyorum.
Hep Luffy'nin dezavantajlarını sayın ne güzel:(. Adam G4 Luffy'i dövdü, hakisiz kalan Luffy aynadan kaçtı. Bir de dövüşü iyice kötü görüp Kata neydi ki zaten falan diyorsun:(.

Güçlüler ama çok güçlü değiller . Sadece E.oda güç skalasını yukarı çekti ve haki ile dövüşler daha çetin çiziliyor .

Ben eminm ki bundan 100 bölüm sonraki dövüş Kata’ı unutturacak .

Haki dövüşün şiddetini arttırdı .
Seriden amiraller ve yonkolardan sonra gelecek kadarda güçlüler işte.2. dediğine tam olarak katılmıyorum.Commenderlar her zaman bu kadar güçlü resmedilmişlerdi.Jozunun,Marconun yaptıkları ortada.
Bunun dışında 100 bölüm sonra tabi unutulur kata.Çünkü o zaman Luffynin rakipleri Amiraller veya Yonkolar olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık