Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896: Son İstek

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen birader dediğinde bende şaşırdım :D
Normalde mama diyorlar başkaları yanında da öyle diyorlar o yüzden şaşırdım katakurinin öyle demesine.
Hım o zaman ben yanlış hatırlıyorum. Doğrudur. Aralarındaki husumet belki de ağzıyla alakalıdır. Ağzının öyle olmasının sebebi anası ise aralarındaki sorunu açıklar. Bir de düğünde BM Kata'yı, sen benim ezik çocuklarımdan birisin diye aşağılıyordu. Buradan da bir şeyler çıkabilir.

Hım o zaman ben yanlış hatırlıyorum. Doğrudur. Aralarındaki husumet belki de ağzıyla alakalıdır. Ağzının öyle olmasının sebebi anası ise aralarındaki sorunu açıklar. Bir de düğünde BM Kata'yı, sen benim ezik çocuklarımdan birisin diye aşağılıyordu. Buradan da bir şeyler çıkabilir.
Aynen düğünü iyi hatırlattın orda atışmışlardı. Katakuri mükemmel olmaya çalışıp annesine yaranmaya çalışıp ama hiç yaranamayan birisi galiba. Çünkü her kardeşi kata abimiz şöyle mükemmel şöyle muazzam diyor. Öyle birşey yaşamış ki adam mükemmel olmaya çalışmış ama annesinin gözünde hiç değer görememiş.

Aynen düğünü iyi hatırlattın orda atışmışlardı. Katakuri mükemmel olmaya çalışıp annesine yaranmaya çalışıp ama hiç yaranamayan birisi galiba. Çünkü her kardeşi kata abimiz şöyle mükemmel şöyle muazzam diyor. Öyle birşey yaşamış ki adam mükemmel olmaya çalışmış ama annesinin gözünde hiç değer görememiş.
Aynen katılıyorum.

animede bu durumu daha detaylı işleyecekler mangada kısa kesmişler o zaman görürüz anlama kıtlıgı kımde :D :D :D kurgun yok hacım :D
Bence anlama kıtlığı olan sensin. Ben düşüncemi ortalama zekaya sahip herkesin anlayacağı şekilde yazdım. Katakuri'nin kendini bilerek yere bıraktığını söylüyorum, dövüşmeye devam edeceğini değil. Luffy'nin dövüşü kazandığını kabul ediyorum zaten. Bende kurgu olmadığını söylüyorsun, bence sende de okuduğunu idrak edememe problemi var. Zira gereksiz şekilde gülmenden aklınca laf sokmaya çalıştığın anlaşılıyor.

luffy'e haksızlık eden çok hakkını veren neredeyse yok.

luffy bileğinin zoruyla çok zorlu bir düşman karşısında çabası ve iradesiyle hak ederek kazandı. kata "adamlıkta level 17" (ki en yüksek level 10'dur)
yiğit onurlu güçlü ve saygı duyulası çok güçlü bir düşman ama luffy'nin yılmaz yıkılmaz iradesi karşısında daha fazla ayakta kalamazdı.

kata düşerken luffy yükseldi "hakkıyla."

Yonkou sağ kolu bunun üstünde 10 tane adam var seride ancak 5-6 darbede yeniliyor ve mantıklı yenilmiş oluyor.

Bu arada saldırı sahnesini tekrardan inceledim. Anladığım kadarıyla iki taraf da birbirine vurmuyor. Vurmuyor derken, tam olarak darbeleri yerleştirmiyorlar. Normal şartlarda o yumruğu yiyen Katakuri'nin uçup gitmesi lazım, ancak yerinde kalıyor. Yine aynı şekilde Luffy'nin yere girmesi lazımken, o da kafasını azıcık eğmiş. Darbe yerlerine dikkat ederseniz, iki tarafta da aynı desen mevcut. Ayrıca Katakuri'nin Luffy'ye vuramama gibi bir ihtimali yok. Kolunu serbest bıraksa bile Luffy'nin üstüne düşer zaten.

Kata Luffy'nin kişiliğine ve iradesine saygı duyduğundan kendini karların üstüne bırakan veletler gibi yere bırakmış. Vsnin böyle sonuçlandığına inanmak istiyorum. O kan püskürme sahnesini görmezden geliyorum. Serinin dinamikleri içerisinde değerlendirdiğimizde Luffy'nin Kata'yı en azından bu şekilde yenebilme ihtimali yok. O son saldırı çok yetersiz üstüne aşırı yorgun ve yıpranmışken son ana kadar üstünlük kuramadığı son anda bile üstünlük kuramadığı bir adamı böyle yenmiş olmasını benim bünye kaldırmaz ki benim kadar One Piece'i ve Luffy'i seven çok az insan evladı vardır. Ama böyle olmaz yani bundan sonra artık Wano'damı dövüşecek nerede kimi indirecekse Luffy daha düzgün bir vs olsun diyelim.

P-up'ı çok gördüğü Sanji'ye az biraz kıyak yapar umarım Oda. En azından hızına vurgu yapsın bizimki aniden fırlayıp Luffy'i kurtarsın oradan kimse ne olduğunu algılayamasın. En azından bunu görelim lan

Robine karışmayacağım dedi ortalığı mahvetti bide karışsa.
Bigmoma açılan zararlar.
kata düştü, kraker düştü. Ana kale düştü. En kıymetli hazinesi paramparça. Bigmom baya kinci biri kendine geldi mi intikam için bişeyler yapar illa. Ya zeff ya da luffynin köyüne bir saldırı yapsa güzel olur. Umarım herşeyi bir pastayla affetmez.

Bence aklında daha 10 bölüm uzatmak vardı vsyi.Sonra canı sıkıldı çok uzun oldu hikayeyi ilerleteyim dedi.Lucci vs Luffy 2yi Kaidouya sakladı.
Ee gene mantıksız oluyor güya arc komple kısa olacaktı ne oldu? Ana nın çocuklarını tanıtmaktan bölümler uzadı. Kata ve Luffy gelişi güzel çizildi resmen.. Tam vs ilerleyecek diyoruz, araya hala çocuk sıkıştırıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık