Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896: Son İstek

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kim gördü? Brûlée, Luffy hile yaptı sanıyor. Pekoms söylese, Luffy'nin kaçmasına yardım etti diye yaşatmazlar. Katakuri söylemezse, kimse Luffy'nin bileğinin hakkıyla Katakuri'yi yediğini bilemez.
Tek bir yolu var o da Kata'nın söylemesi. Mükemmel insan profilini üzerinden atmak ister gibi bir hali vardı.

Kim gördü? Brûlée, Luffy hile yaptı sanıyor. Pekoms söylese, Luffy'nin kaçmasına yardım etti diye yaşatmazlar. Katakuri söylemezse, kimse Luffy'nin bileğinin hakkıyla Katakuri'yi yediğini bilemez.
Brulee bu lanet adam abimizi yendi gibisinden bir söz edebilir. Daha doğrusu işte bir şekilde alt etti felan der kızarak kardeşlerini galeyana getirmek için. Zaten olayın bir şekilde sadece Şu Gazeteci Kuş tarafından duyulması yeter.

@Sakata Gintoki

Cracker beklenen sukseyi yapmaz. Bize Katakuri gibi birisi lazım.:D

@Smoker
Öyle.

@Sakata Gintoki
Olmadı derken bu arkadaşlık mevzusunu diyordum zaten. :(

@Alpamis
Ayıpsın kaçar mı hiç? :a:
Bu bahsi kapatalım reca ediyorum. :(
Fazla hakili çakmasın işimiz sıkıntıya girmesin, etrafta çok fırsatçı var Reis'e saydırmak isteyen :artiz:
Luffynin sevgi yumrukları hep bunlar. :)
@Smoker

Yalnız Katakuri'yi yendiği duyulmazsa ödülü de fazla artmaz. Ama ben ödülünün çok artacağını düşündüğüm için duyulacağını düşünüyorum.
Cracker cepte işte. Puding hafıza silmezse tabi.

Haberlerin yayılma kısmını animede görmek isterim. Önemli bişey olduğunda tokmak sesi gibi bir ses geliyor ya. Düşünsenize dünya hükumeti görüp vay a.. Diyor garp gülüyor Zoro cool gülüş atıyor felan :D

Haberlerin yayılma kısmını animede görmek isterim. Önemli bişey olduğunda tokmak sesi gibi bir ses geliyor ya. Düşünsenize dünya hükumeti görüp vay a.. Diyor garp gülüyor Zoro cool gülüş atıyor felan :D
Benim de en sevdiğim bölüm onlar oluyor genelde :D Reverie'ye son dakika haberi olarak düşebilir. Tüm krallara yaverleri gelip haber veriyor filan :D

Yorumlardan sonra mangayı 7.kere okuyorum acaba benmi yanlış okuyorum diye.Öncelikle luffy fanı değilim seride en saygı duyduğum karakter Edward newgate(wb) ikinci kim dersen oda trafalgar law daha saysam luffy 4 ya da 5 olur ama vs başlamadan hiç olmayan bir yeteneği vs esnasında keşfetti ve geliştir yakın geleceği sezmek gibi olağanüstü bir yetenek serinin kaderini değiştirecek bir power up aldı,kata dan dünyanın dayağını yemesine rağmen yenilmedi,dayanıklılıkta bambaşka bir seviye açtı öyleki luffy i yenmesi için artık bir düşmanının ondan çok hızlı,çok dayanıklı,ve iradesi çok daha yüksek olmalı(evet bunlar yonkoularda ve bir yada iki amiralde olabilecek özellikler).Son hamlelerde kata yetişemeden luffy ölümcül vuruşu yapıyor ve luffy kata nın darbesiyle değil g4 onu tükettiği için bir süre devre dışı kalıyor fakat kata black mambayı yediği için tükeniyor kendinden geçmiş luffy e son bir hamle için yönelirken oda bayılıyor luffy kendine gelip çukurdan çıkınca kata içgüdüsel olarak tekrar dikiliyor karşısına ama dayanamayıp geri bayılacağını biliyor ve luffy e tekrar gelip gelmeyeceğini soruyor( yenilen pehlivan güreşe doymaz misali bir rövanş istiyor) Cevabını alınca zaten bayılmak üzere daha fazla dayanamayıp benim sırtım yere gelmez diyen adam 2 80 yere seriliyor luffy de al bu da kapak olsun diye birazda ağzı görmeyenlere görünmesin diye düşmanıda olsa merhamet gösterip ağzını kapatıp işine bakmaya gidiyor.Şimdi birisi kalkmış yoluna gidiyor diğeri gebermiş gibi yatıyor hala bizim forum ahalisi yok berabere yok kata acıdı bıraktı sempati gösterdi yav sayın arkadaşlar bu adam niye acısın niye sempati göstersin adamın yüzüne karşı senin ananı kesecem korsanlar kralı olacam diyecen adam sana merhamet edecek yanlış anlamayın bu adam ermiş mübarek bir zat değil :D Sempati güzel bişey bende sempati duydum kataya tamam güldük eğlendik ama bitti arkadaşlar birdaha belki 5 sene sonra görecez katayı ve çok küçük bir yer kapyalacak hikayede dof nasıl silinip gittiyse unutulduysa 1 sene sonra bu elemanda unutulacak işimize bakalım korsanlar kralı ve tayfasının macerasına bakalım.Zira mugiwara onuda anasınıda anasının düşmanlarınıda amiralini de topunu ezecek zaten zamanla :D
+1

Geçen haftaki mesajımı da ekleyeyim.

Luffy ne yaralarla ayağa kalkıp dövüşmeye devam etti.
Katakuri'nin vücudunda hiç yara yok. Yarayı geç, sırtı yere bile gelmemiş. Hayatının dövüşü bu yani Katakuri için. Ve kalkamazsa eğer, kimse şaşırmamalı.
Kata'nın son düşerkenki kol açıklığı da kan kusması sebebiyle. Karnının kasılması + kayışın kopması. Ayılacağı sahneyi gösterirse Oda görürsünüz. Unutanlara da şurayı hatırlatmak isterim : http://tortuga-ceviri.com/okuma/read/one-piece/tr/89/893/page/18 : Kata Luffy'i salacak olsa en az 1 saat önce salardı zaten 00.05'te.

Luffy deşmiş.net

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık