Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 895: Korsan Luffy, Tatlı Komutanı Katakuri'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    302
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kata çok sağlam ya cidden.

Adam teknikten 1-2 saldırı yiyip tekniği çözüyor sonra gene üstün geliyor bir şekilde ve ezilmiyor.

Doflamingo olsa şuan yılana boğduruyordu Luffy.

Bu bölüm çok iyiyi haketti. Sebebi tamamen Kata. Kesinlikle saygıyı hakeden adam. G4 formunda bile Luffy'e üstünlük sağlıyor ya harbi helal olsun. Dayanıklılık ve azim olarak fan olunası karakter. @Smoker bu dövüşü Kata kazandı gözümde. Saygıyı sonuna kadar haketti adam.

Yalnız bu adam böyleyse BM nasıl düşünmek bile istemiyorum.

Yılan formunu sevdim. Harbiden şekilmiş. Beklediğimiz gibi Culverin tarzı teknikleri ile ön plana çıkıyor.

Dövüşün bu kadar erken bitiyor olmasına şaşırdım. Bu kalan azıcık süreyi yavaş bir şekilde, ince ince işler diye düşünüyordum. O arada diğer savaşlar biter, en son Luffy işini bitirir diyordum. Ama öyle olmadı. Tayfanın gene boş geçilme ihtimali hoşuma gitmedi. Güçleri hakkında az buçuk fikir sahibi olmak isterdim. Şimdi ise küçük sürtüşmeler sonucu Luffy'i alıp kaçma ihtimalleri söz konusu oldu.

Katakuri'nin yumruğun nereden geldiğini bile kestiremeyip serseme dönmesini çok iyi yansıtmış. Yılan Adam formunun hızını hissettirmiş resmen Oda hoşuma gitti :)

Çizimler de vs. de mükemmel, bu arka yakışan bi zirve oldu.

Ayrıca Oda resmen dedi ki ben bu çocuğu 2 yıllık eğitimden bir yonkou sağ kolu seviyesinde getirttim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık