Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 895: Korsan Luffy, Tatlı Komutanı Katakuri'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    302
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada kardeşlerim kötü veya çok kötüye neden verdiniz ? Merak ediyorum hani hakkını vermeliyiz bence çok iyi bir bölüm Op deki en iyi aksiyon sahnesi denilebilir bence

Bi de Kata bu bölümde de sıyrıldı saldırılardan ama k.hakide iyice gelişen Luffynin gördüğümüz en hızlı saldırıları bile anca dokunabiliyor adama. Üstüne yine dayak yiyebiliyor bizimki. Tutarlı tutarlı ilerletiyor herif. Bu hayvan Kata ile dövüşmek Luffy’ye çok şey katacak/kattı.
Yonko spoiler yayınında söylemişti öyle bir şeyler. :D
Halt etmiş. Bildiğin hayvan gibi üçgen vücutlu bi Luffymiz var. Üstüne anası gibi azgırın teki olan Kata ile boyutları karşılaştırdığımızda form olması gereken ölçülerde. Yanıltmış hep milleti. :(

Luffy yenicek kesin yenicekten kastım ayakta kalan luffy olucak yada ayağa kalkabilen büyük olasalıkla ikisi de devrilicek yerdeyken ufak bir konuşma geçer araların da daha sonra luffy'in aklına verdiği söz gelir ve D. iradesinin verdiği güç ile ayağa kalkar ve gider kata da sırt üstü yerde hareketsiz durur :D luffy'in yenilmesi demek animenin bitmesi demek dir .:D

Katakuri'nin sırtı yere gelecek ve yenilgiyi kabul edecek bence. Luffy'nin hayatta kalmak için başka şansı yok. yumruğu kata'nınkiyle çarpışınca hala canı yanıyor. Bu formdayken diced mochi'yle çarpışacak bi saldırısı olduğunu sanmıyorum.

O simit hareketini görünce dayanamadım çok iyiye bastım. Katakuri aynı anda hem komik hem korkunç olabilecek tek karakterdir herhalde.

Yorgunluktan mı yoksa luffy izin mi vermiyor emin değilim ama katakuri uyanışsız dövüşüyor(diced mochi hariç). Kata portal'lardan ekstra kol çıkarsa jet culverine ayak uydurabilirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık