Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 895: Korsan Luffy, Tatlı Komutanı Katakuri'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    302
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gömücüler acayip komik. Argümanlar bölümü görmeden hazır zaten. Kimse kimseye laf anlatmaya çalışıp yormasın bence kendini. Bazı arkadaşlar başka serilere özlem duyduğundan objektif olmaktan uzaklaşıyorlar. :(

Bu arada Oda, geleceği görme işinin üzerinden şu ana kadar bence baya iyi geliyor.

Gömücüler acayip komik. Argümanlar bölümü görmeden hazır zaten. Kimse kimseye laf anlatmaya çalışıp yormasın bence kendini. Bazı arkadaşlar başka serilere özlem duyduğundan objektif olmaktan uzaklaşıyorlar. :(

Bu arada Oda, geleceği görme işinin üzerinden şu ana kadar bence baya iyi geliyor.
Bence bölümü bir noktadan sonra full siyah arka plan çizmeliydi.

En üst seviyede aura gibi çizliyor. Reyli de Linlin de hakisi öyle bastı. Etrafında bir katman daha var gibi.
Mesela;
Bu panelden sonra Luffy halsizleşmişti sanki. Ben meyve gücüyle bir bağlantısı olabileceğini düşünüyorum burada yaptığının. Gerçi belli olmaz. Belki b. hakinin bir üst seviyesinin böyle bir kullanımı vardır.

Bu panelden sonra Luffy halsizleşmişti sanki. Ben meyve gücüyle bir bağlantısı olabileceğini düşünüyorum burada yaptığının. Gerçi belli olmaz. Belki b. hakinin bir üst seviyesinin böyle bir kullanımı vardır.
Reyli de böyle göstermişti. Böyle de anlattı zaten.

Uzun bir süre görebiliyor olsalar haklısın da, kısa süre görebildikleri için öylesi mantıksız olur diye düşünüyorum.
Ama süre gelen bir geleceği görme var sonuçta. Sürekli atıyorum 3 saniye sonrasını görüyorsun. 3 saniye ilerden gidiyorsun hep.

Ama süre gelen bir geleceği görme var sonuçta. Sürekli atıyorum 3 saniye sonrasını görüyorsun. 3 saniye ilerden gidiyorsun hep.
Diyelim 3 saniye sonrayı görüyor ikisi de, o üç saniye geçince olayların yaşandığını anlamamız için beyaz bir şeyler göstermesi lazım ki tekrar geleceği gördükleri siyah ekrana geçsin, yoksa sürekli görüyorlar da siyah ekran üzerinden satranç oynuyorlar gibi olmaz mı?
Bazı arkadaşlar bu mükemmel bölümü baltalamak için Toriko'yu Naruto'yu kullanıyorlar. Oyuna gelmeyelim arkadaşlar.
Sen niye çok kötü veriyo'n olum o zaman? :(

Diyelim 3 saniye sonrayı görüyor ikisi de, o üç saniye geçince olayların yaşandığını anlamamız için beyaz bir şeyler göstermesi lazım ki tekrar geleceği gördükleri siyah ekrana geçsin, yoksa sürekli görüyorlar da siyah ekran üzerinden satranç oynuyorlar gibi olmaz mı?

Sen niye çok kötü veriyo'n olum o zaman? :(
Sherlocktaki gibi olurdu o ama onlar baya ilersini öngörüyorlardı. Atıyorum 5 dk gibi. Bunlar kısa süreli görüyorlar o yüzden tek hamle üzerinden fikir değiştirirler en fazla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık