Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 893 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuri'nin ufak da olsa bi karakter gelişimini mi gördük biz son birkaç bölümde :S Karakteri mi gelişti yoksa karakteri mi değişti nasıl bakarsak artık. Adam Luffy'i tehdit olarak görüp ortadan kaldırmak istemişti ama hep küçük görmüştü, hatta ayağa kalkma beni yenemezsin diye diye dövdü elemanı. Buna da bilerek değiniyor
zaten, kendi sırtı dövüşte hiç yere gelmediği için sürekli yere yığıp şevkini kırmaya çalışıyordu. Daha geçen bölümlerde o kadar düşüp kalkmasına rağmen gözlerindeki alev niye ölmüyor gibi birşeyler diyordu. Yere yığılmak utanç verici deyip daha da aşağılıyordu, ayağa kalkmasını, yumruk atmasını falan engelliyordu. Bu adam Luffy ile mi dövüşüyor yoksa kendisine dayatılan güçlü imajı ile mi dövüşüyordu şimdiye kadar acaba :S Luffy sayesinde şu an bu kalıplardan sıyrılıp daha çok kendisi oluyor gibi geldi bana bilemiyorum :/ Neyse güzel bölüm.

Ayıp yaaa. Dalga geçmesin benimle. Chopperın toynağını geçiririm valla
Bu nasıl bi atar yahahaha

OP Wiki'de şimdi gördüm Katakuri 825. Bölümde anime de ortaya çıkacakmış. Ayrıca ses sanatçısı da Tomokazu Sugita namı değer Sakata Gintoki. Doğru mu değil mi bilmiyorum ama doğruysa harika bir ses seçmişler adama. Katakuri'ye de böylesi yakışırdı.

Fujiyi küçümseyenler olmuş burası yeri değil ama şunu söylemeliyim ki; Kafesi tek hamlede yok edebilecek biriydi orada ve sadece kumar oynadığı için bu işe karışmadı telleri iterek destek verdi.
Fuji en iyi niyetli amiraldir. Güç konusunda ise kör olmasına karşın amiral olmuş birini küçümseyenin aklından şüphe duyarım.
Kata ile Luffy kral haki yi çarpıştıracaklar artık vakti geldi de Luffy ayakta zor duruyor bakalım nasıl canlanacak. Luffy i kızdıracak bir iki söz söylemesi damarına basması lazım yoksa nasıl canlanacak merak ediyorum
Dünya hükümetinin pisliğini ve ahmaklığını gün yüzüne çıkartmak için elleşmedi.Ama sorsan,Fujitora kimki..

Katakuri'yi harcatmama ihtimali de var.

Şu çizilen karakter profiliyle Luffy'i dövüş sonunda donut yiyecem deyip bırakması da şaşırtmaz. Berabere bitirelim diyebilir.

Son düzenleme:
Ulan bu Flampe'ye ayar oldum he. Sen Katakuri-samanın yüzüne nasıl tükürürsün :mad: Bayadır böle güzel bölüm çıkmıyordu ,çok beğendim bölümü...

Bu Flampe denen bücür de tam bir yolluymuş. Küfür yazacaktım ama format gereği siliniyor küfür. Yazacağım en kötü laf bu olacak. Sırf abisinin yüzünü beğenmedi diye abisinin yüzüne tükürüyor. Ulan Flampe sen nasıl değişiksin!!! Seni gördüm iğrendim midem bulandı kusmak istedim. Bir de abisinin fotolarını çekiyorlar. Kata seni kesmezse adam değildir. Net.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık