Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 893 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Len hemen amiral yaptınız yine. Yeni Dünya'ya girdik gireli her iki hareket yapanı amiral seviyesine çıkarıyorsunuz. Ne seviyeymiş arkadaş çıkan çıkana. Yonkoyu tayfasıyla ezen marinenin en büyük savaş güçleri bunlar olacak ve her önüne gelen bu seviyede olacak.

Ne dandik spoiler öyle yahu, erkek erkeğe dövüşmüşte yok neymiş. Korsan serisi bu korsan, sanki bana insanlık için çalışan yardım kuruluşu. Birde aynı yarayı bende aldım klişesi her seride olacak. Oldu olacak yarım saat dinlenme hakkı da versin, adaletli bir şekilde yenmek için. :(
Üzülme be :(

Hahahaha birisi gider, en büyük düşmanına öğrenci olur. Dİğeri gider düşmanının saygısını kazanır, düşmanın adamdan etkilenir onunla aynı şartlarda savaşmak ister. Ya kardeş şuraya bile başka şeyleri bulaştıryorsun ya ne diyeyim.
Düşmana öğrenci olmakla adamlık ne alaka ya :D Ki düşman da değil o,geçmek istediği birisi.WB de luffy ye göre düşmandı o zaman niye kurtardı luffy croco nun saldırıdan ? Saygı farklı,düşmanlık farklı,yükselmek farklı... neyse.

Katakuri adamlığın kitabını yazıyor. Helal olsun. Yalnız katakuri kral hakisine sahipmiş. Keşke daha az gözükseydi kra haki olayı. Nadir olmasına nadir ama yavaş yavaş her düşmanda görürsek bizimkilerde olmasının bir anlamı kalmıyor ne yazık ki.
Ee yeni dünyada çıkmayacak da nerede çıkacak bu haki, çoğunun bu denizde toplanması normal değil mi :/ Alabastanın nüfusu 10 milyon, Dünya Hükümetine bağlı 200'e yakın ülke var, ortalama nüfuslarını hesaplasan zaten en az bin tane h.haki kullanıcısı olma ihtimali var.

Bence Kata k.haki hariç diğer tüm özellikler de(meyve,b.haki,doruki,dayanıklılık) amirallerin altında kalır.K.hakide de zaten eşittir.
Hız, b. haki, douriki konusunda katılmıyorum. Fuji kadar dourikisi vardır, Akainudan hızlıdır bence, b. hakisi Luffy’yi bu denli inletecek-g4e hasar verecek düzeeydeyse o da yeterli bence. Dayanıklılığa gelince kıstas yapmak zor ama ciddi hasar almasa da G3’ün iz bıraktığı Fuji var elimizde, Kata g4ten 2-3 atağı peşpeşe yediğinde bile çok büyük hasarlar almadı. Aynı darbelerle dayanıklılığı övülen Dof neye uğradığını şaşırdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık