Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 891 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Birde Luffy 'soru'yu öğrendiği gibi bu gelecek işini de çözmeye başladı. Gönül isterdi ki Sanji yapsın. Kata ise ilk mental şokunu yaşadı. Luffy ucundan biraz daha şaşırtırsa K. Hakisi yavaş yavaş bozulur. Bundan sonra da K. Hakisi, B. hakisini bile geçecek Kaido'ya kadar sanırım.
Sanji anca kek yapsın zaten, çok ezik kaldı gerçekten ama bir noktada onda büyük patlama olacak kesinlikle. Tüm vucudunu ateşle kaplayacagını düşünyorum yakın zamanda. Görsel olarak sanjiye çok yakışacaktır.

Seri yemin ederim baştan başladı yav.

Grand Line girişindeki shici Crocodile
Yeni dünya girişindeki shici Doflamingo

Akabinde

Üstün Mantralı rakip Enel
Üstün k hakili rakip Kata

Big mom teması ruhlar
Moria teması gölgeler

Güçlü tekkai Blueno
Güçlü zırh: Cracker

üşendim başka şeyler bulmaya :/

Güzel de niye kesik kesik gösteriyorsun be Oda? Şu gemi tarafını halledip tamamen Luffy tarafına geçsen daha iyi olmaz mıydı? Koca bir bölüm vurdu kırdı görsek ne güzel olurdu.

Olay yavaş yavaş mental savaşa doğru gidecek gibi duruyor. Önceki gibi Luffy'yi gücünle ezemezsen hapı yuttun demektir. O mental savaşı kazanamazsın be Kata'cım. Ama sevdim bu gidişatı. Tekken gibi bir ondan bir diğerinden teknik görmektense tekme tokat dalmaları çok daha iyi olur.

Bu Furenpe denen yeni kız Pudding'in ikizi falan sanırım. Yoksa Pudding Furenpe'ten yaşça daha küçük olmalı. Koca adamı 14 yaşında kızla mı evlendirecekler?
Bu evlenme mevzusu nereden çıktı? Spoilerda görmedim sanırım öyle bi şey. :confused:
Azcık KK olabilir miyim de, sende kurtul bizde kurtulak bu nedir ya :hhh:

Luffy'nin bu kadar zaman Kata'ya dayanması takdire şayan, eleman her adada üstüne kata kata ilerliyor helal olsun :good:
Bu ne biçim kelime espirisi lan? :artiz:
Katakulliye getirip Luffy'ye laf sokmaya çalışıyor bi de. :(

Yabancı forumlarda spoiler paylaşanlar ara var demiş. Ben de arkadaş yazınca fark ettim. :(
Ara olursa oha derim artık.Bu adam gerçekten ne yapıyor da bu kadar ara veriliyor çözemedim.3 bölüm 1 ara yakın da 3 ara 1 bölüm olucak.

Onlar Jumpındı bu da Odanın kendi hakkı olabilir eğer varsa. Teknik olarak derginin son 3 sayısında bölümü var sanırım.
Bu adam neden bu kadar ara veriyor ? Adamın bu yoğunluğunun sebebi ne ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık