Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 891: Bana İnanıyorlar

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer ikisinden biri olucaksa Kata Luffy'i onaylamıştır.Zaten Luffy dövüş sonunda Kata'nın saygısını hepten kazanacak bence.
Kafamdan bi an şöyle birşey geçti. Luffy '' hakkını teslim ediyorum . Karşılaştığım en güçlü düşmansın. Son kozumu oynamanın zamanı geldi. ultra instinct Luffy olmadı G5 felan. Oda bu sağı solu belli olmaz :D

Luffy Kata'yı hırpalayacak orası kesin zaten.:D Sadece Kata kendini yenilmiş falan mı sayacak yoksa Cracker vari net bir galibiyet mi alıcak orası soru işareti benim için.
Bakalım. İkisi de yığılıp kalır belki diyeceğim ama Luffy seni yenip ayna dünyasından çıkacağım falan diyordu. Tayfanın yanına gitmesi lazım. Nasıl olacak ben de merak ediyorum.

Şu dövüş çok uzadı umarım luffy birdaha kaçıp uzatmaz dövüşü. Bm de hayırlısıyla pastayı yiyeydi tepkisini merak ediyorum.

Ben bu kavgayı hep Luffy'in Lucci'yle yaptığı kavgaya benzetiyorum. Luffy kazanır ama sonunda yere yığılır gibi bence.

Kon Gun ayarı
Daha önce G4 ile yumruk tokuşturdu mu Katakuri yoksa bu senin izlenimin mi?
@Reptile 86 'nın dediği sahne var. Onun dışında Kata'nın o zamana kadarki atakları isimsizdi ve hiç biri en güçlü atağı olacak saldırılara benzemiyordu. Çünkü genelde ''senin yaptığını senden daha iyi yaparım'' havasındaydı zaten. Ben isimli ve daha etkili saldırıları olduğu çıkarımını yaptım. Bu çıkarım yanlışsa; Kata sadece gözlem hakisi sayesinde darbe almadığı için kazanarak bu günlere gelmiş demektir. O türlüsü de benim kafama hiç yatmıyor, 1 milyar 57 milyon berilik adam bu yahu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık