Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 889 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Brook sanjiden baya şey öğrenmiş :a:

Birisi zor duruma düşünce yardıma koşuyor aferim brook burnuma girdin.

Şu spoilerdan o kadar çok neden o zaman şöyle oldu sorusu çıkar ki. Neyse bir şey demeyeyim hater olurum, hep aksiyon bekleyen, hiçbir şeyi beğenmeyen adam olurum yoksa. Bildiğin Koca Ana tayfasını yalan etti Oda. Hasır Şapkaları güçsüz ve yarım bir şekilde soktu Tüm Kek'e çıkarmak için bin bir türlü şeyi deniyor. Koca Ana Tayfasını güçsüz de gösteremiyor o zaman 800 bölümdür dilinden düşürmediği denge yalan olacak. Onun yerine şu zaafı var, bu onun antisi, sinir krizi, aptallık gibi handikaplar veriyor. Hasır Şapkalara da daya şansı, son anda kurtuluşları. Denizci teğmeni ile kapışamayacak adam koramiral seviyesi adamı engelliyor. Neden? Kızını kurtaracak. Bunu beğenmeyince derinlik sevmeyen adam oluyorum. Sinir bozucu bölümlere eklenen bir bölüm daha.

Hayır ciddi ciddi nasıl kurtulacaklar diye merak eden var mı? Yaptım oldu diye kurtaracak geçecek. O kadar kesin ki kurtulacakları soru işareti bile gelmiyor akıllara.

Luffy'i çok severim ama illa her bölüm Luffy olacak diye bir şey yok.

Bölüm de ortalamanın üstünde olacak gibi gözüküyor.

Minklerin gücünün sınırsız olmadığını, tükenirlerse öleceklerini
Sanji'nin pastaya asla zehir koymayacağını onun ağzından duyuyoruz ve mutluluktan bayılttığını görüyoruz
Bu adamlar korsan hani deniz savaşı deniliyor, Sunny denizde kuşatılmış halde. Bizimkiler zaten hiç bir zaman topla tüfekle dövüşmediler.
BM'nin iyice zayıflayınca nasıl gözüktüğünü tam olarak göreceğiz.
Carrot'un güç artışı belli oldu aşağı yukarı Daifuku ile denk ya da üstün dövüşüyor muhtemelen ama enerjisi yetmiyor.

Biz hemen arc bitsin Luffy Kata'yı indirsin istiyoruz ama OP hiç bir zaman o kadar hızlı ilerlemedi ve bazen gereksiz şeyleri uzattığını ben de düşünsem de spoilera göre bu bölüm gayet yerinde bir bölüm. Böyle sürsün 20 yıl daha sürsün önemli değil.

Odaya selam OP'a devam. : ))

Bir yerden sonra arc'ın işlenişi değişti. Ortalarına kadar çok hızlı ilerliyordu ama sonra yine klasik OP düzenine geçti manga. Siz de fark etmişsinizdir bunu. Oda efendinin içine sinmemiş demek ki. :/
Zaten diyordu ''genel bi fikrim var ama ilerledikçe ekleme çıkarma yapıyorum'' babında bi' şeyler. Güzel karakterler tasarlamış, geçiştirmek istemedi sanırım. İyi de yapmış. Kanjuro, Momonosuke, Kinemon gibi saç yoldurucu tipleri görmektense Katakuriyi, Oveni, Daifukuyu göreyim. Tip derken de karakteri diyorum, görünüşten ziyade.
Haydaaa Luffy yok.
Kaça kaça Odanın gözünden de kaçtı bizimki en sonunda. :)

Zaten diyordu ''genel bi fikrim var ama ilerledikçe ekleme çıkarma yapıyorum'' babında bi' şeyler. Güzel karakterler tasarlamış, geçiştirmek istemedi sanırım. İyi de yapmış. Kanjuro, Momonosuke, Kinemon gibi saç yoldurucu tipleri görmektense Katakuriyi, Oveni, Daifukuyu göreyim. Tip derken de karakteri diyorum, görünüşten ziyade.

Kaça kaça Odanın gözünden de kaçtı bizimki en sonunda. :)
Umarım Luffy'nin Kata'yı nasıl şamarladığını gösterir bize.

- Bigmomı Ateşli saçlarıyla görmek eğlenceli olucak..:fool:
- Bir diğer yandan Carrot un o haliyle güç sınırlarını görmek isterdim açıkçası Daifukuyu alması saçma olurdu ama en azından Cin i patates edebilirdi :artiz:
- Brook yine kahramanlıklarına devam ediyor...Bu arc Brook kadar iş yapan başka karakter yoktur herhalde:at:

- Luffy ne alemde acep o_O

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık